Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Tyrkysová hlava xD

20. října 2015 v 2:08 | Namikaze Sadako |  Bláboly
Tak, už je to tak, děti. Sadako se rozhodla, že si obarví vlasy namodro. :D Původně jsem chtěla akvamarínovou, ale tak nějak jsem koukala po těch barvách a značkách a zalíbil se mi odstín Lagoon Blue od Directions. Tyto barvy seženu i v Ově. :) Ano, vím, spousta lidí na to nadává, ale jsou i kladné recenze, tak uvidíme. :) Někomu něco chytne naprosto úžasně a druhému to samé chytne škaredě, že jo. I když si tam hodí 6 odbarvovačů. No, mně ten odstín chytl do tyrkysova. :D Úplně spokojená s tím nejsem, ale špatné to taky není. :) Tyrkysová se mi taky líbí. :3
Možná mně to tak chytlo proto, že jsem si na ty vlasy předtím dala zesvětlovač, který mi to zesvětlil o 9 odstínů s tím, že já předtím měla dost odrostlou červenou. :D A moje přírodní vlasy jsou fakt tmavá popelavá blond.
No, ale když jsem si to odbarvila, tak to vypadalo docela vtipně. Špatně jsem to nanesla, takže jsem měla blonďatou hlavu s červeným melírem. :D Možná, že by to po uschnutí vypadalo dobře, ale já chtěla modrou. Tak jsem se pustila do barvení a dopadlo to takhle:


Tak, co na to říkáte? :D
Mějte se hezky. :3
Sadako
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama