Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Červen 2013

Prolog k příběhu Dongwooa a Hoyi

24. června 2013 v 1:59 | Namikaze Sadako |  RPG hry
Sourozenci, já si na tom RPGčku založila další postavu, a tou je Jang Dongwoo, rapper z Infinite :-3 A Dongwoo se tam dal dohromady s Hoyou, ale to vám je tak ňuní příběh, že z toho budu zas dělat povídky :-D No, ale jak se Dongwoo a Hoya k sobě dostali a jak se dali dohromady? Je to trošku složitější příběh a abyste se v tom vyznali, udělala jsem takový kratší prolog a taky cover ^_^
Btw, myslím, že jsem na ten cover vybrala docela dobré fotky, ne? :-DAnimefest 2013 reportáž

14. června 2013 v 1:56 | Namikaze Sadako |  ostatní
Sourozenci, omlouvám se, že report z AFka píšu tak pozdě, ale prostě nebyl čas. A navíc, kamarádka píše lolita časopis a chtěla po mně report, takže bude psaný takovým trošku jiným stylem :-) Mno, pusťme se do toho :-)

Animefest, sraz otaku až z Japonska

Milí čtenáři,
letošní Animefest se opravdu vydařil. Teda, aspoň mně se líbil. Zkušenější otaku, co tam jezdí už dýl, říkali, že program za moc nestál, ovšem já jsem si tam na své přišla a to nejen co se týče programu, tak i co se týče návštěvníků. Jak jste asi mohli poznat z nadpisu, potkala jsem tam i Japonce, kteří zde přiletěli jen na festival :-)


Block B FIGHTING!!!

12. června 2013 v 17:15 | Namikaze Sadako |  Block B
Já nemám slov... Nejen, že se mi už tak včera dojebal život (ale o tom teď nebudeme mluvit), ale ještě k tomu se o Block B dočtu tohle... Ve zkratce, Stardom Entertainment Block B nezaplatil ani won od jejich debutu za nic a náklady třeba na dopravu si museli hradit sami a to ve smlouvě měli uvedeno, že každý měsíc 25. budou dostávat výplatu. Block B zrušili smlouvu se Stardom Entertainment a soudili se s nimi. Poslední novinky, co já vím, tak jsou, že ředitel Stardom Entertainment spáchal sebebraždu. Rodiny členů Block B mu při debudu zaplatily celkem 70 milionů wonů a on s nimi utekl. No, a teď spáchal sebevraždu. Poslední, co jsem se dozvěděla, byla právě ta jejich reakce na uzavření případu. No, jestli chcete vědět něco více, tak směle čtěte dál.

Block B reagují na výsledek kauzy - Už žádná další spolupráce se Stardomem?

Poté, co byl případ Block B uzavřen s výsledkem zamítnutí jejich žaloby, podali kluci oficiální vyjádření k celé věci.

Block B wallpapery

12. června 2013 v 17:07 | Namikaze Sadako |  Block B
Chtěla jsem udělat nějaké podpůrné fotky pro ně kvůli tomu, co jsem se dočetla o tom soudu (viz. novější článek), ale tak se mně zalíbily, že jsem z toho udělala wallpapery. A místo abych se učila, tak sedím u kompu a čtu si o svých miláčcích a dělám s nimi wallpapery, no kam to spěju :-D Do prdele spěju... Ještě, že nejsem chlap a gay, protože to by vyznělo úchylně, no však mě znáte :-D No nic, hodím vám sem ty wallpapery, ten článek a jdu se učit. Tak čauves :-)
První s mým miláčkem Zicem :-3 No není ten chlap nádherný, roztomilý, sexy a všecko prostě? :-3


A druhý se všemi členy. Takový jednoduchý, ale mně se líbí :-)

Ehe, to jsem si zas nastahovala fotek a gifů při tvoření těch wallpaperů :-D Už jsem fakt úchyl na Zica :-D :-D :-D :-D Ehm, to vyznělo úchylně, že? Ale no a co... Stejně už víte, že jsem hovado a miluju třeba incesty jako třeba pár Zico/Taewoon :-3 Jo, přesně, já na Zica a jeho bráchu četla tak úchylnou povídku... A tak se mi dostala pod kůži, že zaprvé, když se byť jen jeden o druhém zmíní v nějakém videu, tak je vidím v té povídce... Zadruhé, stačí mi jen vidět Taewoona a hned si na tu povídku vzpomenu... Zatřetí, stačí mi vlézt k nám do sprchy nebo do vany a vidím tu sexy koupelnovou scénu v té povídce... kekekekeke :-D *devil smile* A začtvrté, chystám se, že na ně taky něco napíšu, když už je tak miluju :-3

Beautiful Friendship-RPG hra

10. června 2013 v 0:21 | Namikaze Sadako |  RPG hry
Já se přihlásila do RPG hry :-D A hraju tam za Zica :-3 Mimochodem, kdybyste si někdo chtěli zahrát, tak více info najdete zde: www.yourownplace.blog.cz. Ehm, právě jsme dohráli hru s CAPem z Teen Top a řeknu vám, takový bobešek to je až mi ho zabylo líto. Ale hrálo se dobře a ta naše hra se mi tak zalíbila, že sem ji sem musela dát. Není to sice yaoi (na to si počkejte, až se nám to na tom RPGčku více rozjede s Ukwonem :-D), je to prostě o vzniku kamarádství, ale... Ňuuu, Zicovo OOC je tak nadšené ^.^
Fandom (teda jestli se to dá nazvat fandomem :D): Teen Top a Block B
Postavy: Niel, CAP (pairing), Zico
Udělala jsem k tomu i cover :-) A nazvala jsem to Beautiful Friendship, protože si taky myslím, že si Zico a CAP navzájem na tom RPG našli dobré kamarády :-)
Jop, ještě, na té rpg hře je takové pravidlo, že to, co ta postava jakože dělá, tak to píše do těch hvězdiček (však to znáte, takhle si lidi píšou i na skypu) :-)