Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Květen 2013

Pozastavení

26. května 2013 v 12:32 | Namikaze Sadako
Ahojte, jistě jste si všimli, že poslední dobou tu moc článků nepřibývá. Je to tím, že prostě není čas. Jo jo, klasika před zkouškovým a zkouškové. Ale připadá mi, že učitelům totálně hráblo a chtějí toho po nás o mnoho víc než při zimním semestru. Totiž učitelé vám před zkouškovým navalí z každého předmětu seminárku, či prezentaci, někdy i dvě a vy se do toho učte a ještě dělejte projekt do takového pitomého předmětu se skurvenou učitelkou, která vás nepustí k obhajobě jen proto, že jste se jednou přemáčkli a v jedné větě napsali Kč s malým k a podruhé ten projekt nemáte ve "správné" složce a ještě jste tam kvůli nervozitě z té učitelky nastrkali blbé papíry a ona vás to nenechá ani vyměnit, protože prostě nepochopí, že jste taky jen člověk a člověk prostě někdy s takové krávy bývá nervózní. Jo, a ještě kámoška, která se mnou na tom projektu dělala, má obchodku a dělala na ní účetnictví. A ta kráva učitelka zrovna účetní nesnáší.
Takže asi tak. No, a mně tento týden čekají dvě zkoušky a neumím na ně nic, protože nebyl čas se učit. A 13. 6. mně čeká zkouška z toho debilního předmětu s tou krávou učitelkou a na to se chci našrotit fakt pořádně, protože ona je schopná mě od zkoušky vyhodit jen kvůli píčovině. Jó, to je tak, když si na vás někdo zasedne. A já jsem se rozhodla tu zkoušku zvládnout, protože když tu zkoušku zvládnu, tak už tu učitelku v životě neuvidím.
Takže, omlouvám se, ale musím pozastavit až do 13. 6.
Zatím se mi tu mějte, minna. Bye, vaše Sadako-chan

Bleach yaoi doujinshi

15. května 2013 v 21:27 | Namikaze Sadako |  ostatní
Kdo chce český překlad jednoho suprového yaoi doujinshi na Bleach, tak nechť klikne zde! :-) Jedná se o můj překlad, doujinshi je na pár Ichigo a Uryuu a můžu vám říct, pobřečíte si :-)
Hehe, je to suprový nácvik na zkoušky z angličtiny :-)


Novinky

6. května 2013 v 13:20 | Namikaze Sadako |  Bláboly

Nějak se nemám k tomu, abych dopsala tu povídku na Block B, co jsem vám slibovala. No jo, proč taky, když to nikdo nečte, že? Ale to tu nechci řešit.
Chci sem napsat pár novinek, co jsem zažila.
Tákže, 1.:
Konal se k-pop sraz :-) Pořádala ho kámoška, mělo přijít 17 lidí, ale skoro každý se na to vyprdnul. Takže jsme byly jenom 4. Takže z toho vyplývá, že já mezi otaku, kde mě znají, vysonduju, kdo všecko poslouchá v Ostravě k-pop a udělám sraz :-D S tou kámoškou a vymyslíme nějaký supr program, tak jak to bývá na otaku srazech :-) Samozřejmě nebudeme hrát huntovačku a podobné capiny (i když to záleží, jací blázni se tam sejdou), ale udělaly bysme třeba kvíz o ceny, tančilo by se, natáčely videa apod. :-)

A jaký, že byl tento sraz? No, když pominu to, že jak se drbaly ostatní k-poperky a já byla potichu jak pěna (protože znám jen k-poperky z Ostravy), tak fajn :-) Na příští jdu zase :-)
Chodily jsme po Karolíně (šly jsme na čumendu na asiaty :D). Boha, lidi, tam byli tak krásní korejci... Pak jsme tam objevily šátky s potiskem KOREJEK! A já tam sehnala úžasný lak na nehty, takovou ELFí barvu :-) A zjistila jsem, že mám SHAWOLí ponožky :-D A kdybych neměla na tom tričku toho Ichiga, tak i tričko :-D To je přesně jejich barva :-D

No... tady máte fotky :-)
Tákže, nejprv vám ukážu ty ELFí nehty :-D