Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Tajná láska

14. dubna 2013 v 3:00 | Namikaze Sadako |  Super Junior slash
Sourozenci, stal se zázrak. Já napsala povídku!!! No, respektive dopsala, protože jsem ji měla rozepsanou už hodně dlouho :-D No, jedná se o FF inspirovanou jednou doramou, kde se Kangin zamiloval do Leeteuka a když se mu Leeteuk přiznal, že ho taky miluje, tak se ukázalo, že si z něj spolu s Donghaem a Siwonem jen vystřelili a že se vsadili, že Kangin Leeteuka políbí na čelo. Přišlo mně toho Kangina líto, tak jsem tak trošku předělala scénář a vzniklo z toho tohle xD Btw, to EunHae se tam objevilo proto, že v té doramě bylo taky :-* Ale já si tu scénu s nimi tak trošku prodloužila, kekeke :-* Miluju ty dva :3 Mimochodem, Oppa Oppa je by EunHae! Ne by Eunhyuk and Donghae nebo Super Junior, ale EunHae! :-D
Mno, takže:
Fandom: Super Junior
Hlavní pár: KangTeuk
Vedlejší pár: EunHae
Varování: 18+
Žánr: takové něžné drama, trošku romantika, hodně slash
Ehm, místo coveru vám sem hodím tyhle totálně sladké gify :-* *rozplývá se*


Večer. Hotelový pokoj. Sedělo v něm na postelích asi pět mužů, kteří čekali na svého kolegu, až vyjde z koupelny. Byl tam nějak dlouho, ale nikdo se mu nedivil. Byl jejich leader a dnes měli celkem náročný den. Byli na turné a v hotelu, kde spali, zničehonic praskla voda, a tak se museli urychleně přestěhovat sem, do nejbližšího volného hotelu, kde byl navíc volný jen jeden pokoj, takže se musely zařizovat přistýlky. Hodně přistýlek. Ještě, že tam bylo aspoň dvoulůžko a pohovka. Teď tu tedy čekali na leadera, až vyjde z koupelny a čekání si krátili sledováním televize. Zrovna tam běžel jakýsi pořad o homosexuálech. Kangin byl jako u vytržení. Nejen, že si díky tomu uvědomoval, že není tak úplně v pořádku, ale ještě více se děsil toho, co s ním udělá návrat Leeteuka z koupelny.
Stalo se. Do pokoje se otevřely dveře a do nich vstoupit on. Krásný, svěží a tak sexy! Kangin ho nevědomky sjel pohledem od jeho svěží mokrých vlasů, ze kterých mu ještě sem tam má rameno spadlo pár kapiček vody, až k patě. Oči se nevědomky zastavily na jeho nahé hrudi poseté snad tisíci kapiček vody. Dlouho se na něj tak dívaly, až se Kangin po tom úžasném těle roztoužil.
Na co to zase myslíš, jsi přece chlap! Okřikl se v duchu.
Vtom ale Leeteuk přešel ke skříni a Kangin si něco uvědomil. Přejel mu z toho mráz po zádech.
"Nejdeš se tu doufám převlíkat," vyšlo mu jakoby nevědomky z úst. Leeteuk se zasmál.
"Proč by ne? Přece jsme tu všichni muži," odpověděl. Přesto ale tušil důvod Kanginova chování a chtěl si ověřit, jestli ho opravdu miluje. Kdyby totiž jo, Teuk by byl nejšťastnější muž pod Sluncem. Prostě se začal převlíkat, i když se sám styděl. Uměl se však dokonale ovládat, a tak na něm nebylo vůbec nic poznat. Po očku letmo sledoval Kangina, jak bude reagovat. Roztomile se začervenal a klopil zrak k podlaze. Byl rozkošný, Teuk se tomu musel v duchu pousmát. Měl sto chutí k němu přijít a pomazlit ho, políbit ho, sežrat ho, pomilovat ho a kdo ví, co ještě. Musel se pořádně krotit a radši se rychle oblékl a utekl ven z místnosti, protože Kangin byl tak neskutečně roztomilý a on by se jinak neudržel!
Bože, ten Leeteuk je tak sexy..., zasnil se Kangin. Ihned se ale okřikl, že není normální a na co to zas myslí. Měl by si radši urychleně najít holku.
"Tak já teda jdu do sprchy," zvedl se najednou Eunhyuk z gauče, kde doteď ležel vedle Donghaeho.
"Chceš, abych ti umyl záda?" zeptal se ho brunet a blonďáček souhlasně přikývnul. Kangin se na ně udiveně podíval. Stále nemohl pochopit, jak je to možné. Jak se do sebe můžou zamilovat dva muži. Ale ještě víc nechápal sám sebe.
V koupelně:
Brunet jemnými pohyby prstů nanesl na Hyukieho tvářičku gel na holení. Miloval, když se o něj mohl takhle starat a když mohl sledovat, jak si blonďáček jeho péči užívá. Ty rozkošné, šťastné, oddané a toužebné pohledy ho totiž dělaly nejšťastnějším mužem na světě. Za tyhle pohledy, za tyhle oči, za tuhle tvář, za tohohle člověka by položil život.
"Hyukie, máš tak jemnou pokožku," rozplynul se Donghae zatímco mu holil tvář. Nemohl mu odolat.
"Fakt? Díky," usmál se na to Eunhyuk a nechal se od něj dál rozmazlovat. Miloval jeho péči, Donghae se o něj staral vždycky s takovou něžností a opatrností! Byl prostě jen jeho Hyukie. Úplně se v jeho dotecích ztrácel.
Podíval se do hnědovláskových nádherných očí.
"Donghae?"
"Hn?"
"Víš, že tvé oči jsou jako hvězdy? Taky tak krásně zářivé?"
Hnědovlásek se nad tou lichotkou jako dík pousmál a dál jej holil.
"Jsi tak rozkošný...," nevydržel to Donghae a na namydlenou tvář mu lípnul malou roztomilou pusu. Eunhyuk se stejným způsobem smál nad tím, jak se jeho láska otřepala nad chutí gelu na holení, a potom se od něj nechal dál holit. Zvážněl a nechal si jeho jemnými prstíky umýt a utřít obličej. Otočil hlavu k němu a zahleděl se do jeho čokoládových očí. Byly tak nádherné! Opravdu zářily jako hvězdy. Hyukie se v nich úplně ztrácel. Přitáhl si ho za bradu a jejich rty se spojily v jeden celek. Roztomilý francouzský polibek.
"A teď do sprchy. Vykoupu si tě," řekl Donghae, když svou lásku přestal líbat. Pomaličku si Hyukieho vysvlékl. Kousek po kousku sundával každou část oblečení a odhaloval tak jeho nádherné tělo. Letmo se přitom dotýkal té sametově jemné pokožky. Nemohl se jí nabažit a byl by svou lásku na místě znásilnil, ale chtěl si to nechat až do sprchy.
Eunhyuk, příjemně naladěn Donghaeho počínáním, mu věnoval vzrušující polibek.
"Ty pujdeš taky," šeptl mu do ouška jen, co se nechal svléknout, a sám začal ze své lásky sundávat jednotlivé kousky oblečení. Pomalu, opatrně a jakoby ostýchavě, ale o to víc Donghaeho jeho počínání vzrušovalo. A když na svém těle ucítil Hyukieho letmé doteky, cítil se jako v sedmém nebi.
Hnědovlásek jemnými krouživými pohyby nanášel sprchový gel na blonďáčkovu hruď, ramena a záda. Užíval si to, stejně jako si to užíval Hyukie.
Prstíky zajel na hruď, kde jakoby náhodou stiskl bradavky. Hyukie zasténal. Ucítil, jak Donghaeho dlaně sjely na bříško a jemně jej masírovaly. Také se jeho pažemi nechal přitáhnout ke své lásce a tiše zasténal, když ho zoubky kously do ušního lalůčku. A ještě víc ho vzrušovalo, když hnědovlásek dlaněmi sjížděl čím dál níž a jakoby nechtěně se přitom dotýkal jeho žaludu a varlat. Už to vzrušení nemohl vydržet. Popadl Donghaeho dlaň a navedl ji na svůj úd. Brunet pochopil. Uchopil tedy erekci své lásky a začal ji pravidelně stimulovat. Zanedlouho už poslouchal jeho mělké slastné vzdechy značící vyvrcholení.
Eunhyuk se uvolnil a otočil. Z jeho pohledu na svou lásku bylo znát, že má něco zalubem. A taky, že měl. Vášnivě ho políbil a jeho úd taktéž uchopil do dlaně. Koupelnou se ozývaly Donghaeho vzrušené steny tlumené polibky. Za chvíli taky vyvrcholil. Objal svého Hyukieho a privoněl k jeho heboučké pokožce.
"Krásně voníš," zašeptal.
"Však sis mě taky vykoupal," usmál se na to blonďáček.
"To abys mi krásně voněl," řekl na to Donghae a oba se té odpovědi roztomile zasmáli. Donghae pak svou lásku opatrně osušil a zabalil do ručníku. Hyukie s ním udělal totéž.
Kangin seděl na pohovce, oči upřené na dveře koupelny. Co tam ti dva tak dlouho dělají? To se nemůžou jít muchlovat jinam? Kangin se chtěl jít sprchovat a připadalo mu, že tam Donghae s Eunhyukem tráví věcnost. A navíc stále nemohl uvěřit, že se do sebe mohli zamilovat. Jsou to přece oba muži. Kangin stále takhle seděl a přemýšlel nad nima, když tu mu myšlenky utekly k jejich leaderovi. Rychle je ale zahnal, vždyť on ho přece nemiluje. Je to přece muž. Myšlenky na Leeteuka se ale zjevily znova a tentokrát v podobě jeho jemné rozkošně se usmívající tvářičky. Kangin se přistihl, jak se nad tou představou rozplývá. Ihned se ale v duchu okřiknul, že je to přece muž a že zamilovat se do osoby stejného pohlaví není vůbec normální a co by tomu řekli lidi. Vtom se ale otevřely dveře koupelny a vyšel z nich Eunhyuk, svěží, voňavý a v náručí nesl roztomile se smějícího Donghaeho. Položil jej na gauč a jen tak v ručníku se k němu přitiskl. Kangin na ně nevěřícně pohlédl. Vždyť kdyby tu byli sami, tak se spolu jistojistě vyspí! Radši se sebral, vzal si věci a šel do koupelny. Pustil sprchu a nechal na sebe dopadat příjemně teplou vodu. Uvolnil se. Příjemně teplé kapičky dopadaly na jeho nahé tělo a odnášely s sebou veškeré negativní myšlenky. Zapomněl na to, že se kdy rozčiloval nad svou orientací a užíval si sprchu. Vtom se ale otevřely dveře. Stál v nich Leeteuk. Kangin si ho všiml a okamžitě nevědomky zrudnul, protože stěny sprchového koutu byly průhledné.
Leeteuk se zarděl taky. I když tam vlezl schválně, doufaje, že tak zjistí aspoň Kanginovu orientaci, ale nahé tělo jeho lásky udělalo své s jeho přirozením. Zachoval ale chladnou hlavu a zakryl se mikinou, kterou měl v ruce.
"Promiň, jen jsem si něco zapomněl," řekl, namátkou popadl jakýsi deodorant a šel.
Kangin z toho byl v šoku. Vždyť ho právě jeho tajná láska přistihla nahého v koupelně! Ale... Proč je v šoku? Je přece normální, že muži spolu chodí do sprchy, třeba probrat hokej, fotbal nebo své holky. A Kangin přece není gay, takže by ho to nemělo nijak rozhodit. Ale na co potom Leeteuk chtěl ten deodorant? Je přece noc a už se nikam nejde, zítra je vystoupení a dopoledne se ještě musí nacvičovat. Pustil to ale z hlavy a dál se sprchoval. Miloval sprchu. Stejně jako Leeteuka. Ale kšic. Leeteuka přece ne, vždyť je to muž. A dva muži se do sebe zamilovat... můžou vlastně. Když si vezmeme v potaz Eunhyuka s Donghaem. Ale to rozhodně není Kanginův případ.
Vylezl ze sprchy, dal si na sebe ručník a dál nad tím nepřemýšlel. Radši uvažoval nad choreografií na vystoupení. Šel si do svého pokoje pro věci. V půlce chodby se však zarazil. Najednou ho přepadla potřeba, tak se vydal směrem k toaletám. Jakmile ale vešel dovnitř, znovu se zarazil. Z jedné kabinky se totiž ozývaly podivné zvuky, takové, jako by někdo sténal vzrušením! Kangin tomu ale dál nevěnoval pozornost, přece jen, potřeba byla silnější. Nevědomky zapadl přímo do kabinky vedle té, že keře ony steny vycházely. Kangin se oblékl a najednou zpozorněl. Ten někdo sténal jeho jméno! Potichounku, ale přece. To snad ne! Tak je tu ještě další buzík, kterého on navíc vzrušuje! Bože... Snad to s ním nedopadne jak se Siwonem za těch čtrnáct dní rozkoše. Třeba Donghae zase dostane tak pošahaný nápad. Počkat, proč by to s ním mělo dopadnout jak se Siwonem? Co Siwon udělal? Siwone?! Přiznej se! A jaký, že to pošahaný nápad Donghae dostal?!
Kangin radši stál potichu jako myška a ani nedutal. Nechtěl být přistižen tím buzíkem, ještě by ho znásilnil. Moment. Kdo koho by znásilnil?! On Kangina nebo Kangin jeho? Kangine, sklapni, ty nejsi gay! Ty nikoho neznásilníš a nikým se nenechaš znásilnit! Jo, kdyby to tak byla nějaká pěkná prsatá kočka, tak možná jo. Ale tam vedle na tom hajzlu je CHLAP!!! A ty jsi taky chlap, Kangine, takže to znásilnění co? Není možné!
Kangin radši nechal těchhle nesmyslných úvah a vyšel z kabinky, že se oblékne do pyžama a půjde spát. Myl si ruce a najednou uslyšel, jak se otevírají dveře oné kabinky. Jen tak ze zvědavosti se podíval tím směrem, aby věděl, na koho si má dát pozor. A dech se mu zatajil a srdce zastavilo. Leeteuk! Jeho láska! Takže... On ho taky miluje!!!
Leeteuk u umyvadla uviděl Kangina. A do prdele, vždyť on ho mohl slyšet!
"Kurva," hlesl a utekl.
Kangin chvíli stál jak opařený. Je to pravda to, co teď viděl? Ne... Počkat, co kde naposledy jedl a pil? Jo, japchae s kimchi. A potom si dali panáka saké. Beztak v tom saké byl methanol. Sakra... Ale počkat. Ono vlastně muselo být něco v tom japchae nebo kimchi, protože kdyby chlastal methanol v saké, už by tu nebyl. Kangin stál u umyvadla a opíraje se o něj dlaněma, hleděl na sebe do zrcadla. No... Tak dobře, no. Tak je gay, no. Už ho nebaví stále bojovat s tím, jestli je nebo není gay. Prostě... Uvědomil si, že Leeteuka miluje nadevše a už mu bylo jedno, jestli jsou oba muži. Myšlenky mu znova utekly k jeho lásce a k tomu, co se před chvilkou stalo ve vedlejší kabince. Musel uznat, že to bylo pěkně sexy. Pěkně to zapůsobilo na jeho erekci. Musel jít do kabinky a tam dodělat svou ruční práci. Sám tomu nemohl zprvu uvěřit. Ani ve snu by ho v životě nenapadlo, že ho vzruší, jak si to dělá muž, a že on se pak nad tou představou bude taky ukájet. Vyšel pak z kabinky a zamířil přímo do pokoje, že si půjde lehnout. Jenže co čert nechtěl, měl přistýlku přímo vedle té Leeteukovy. A jeho láska tam navíc už ležela a spala. Leeteukie byl tak roztomilý, když spal! Kangin se musel hodně krotit, aby ho na místě neznásilnil. Ulehl pod deku a zkoušel usnout, ale nešlo to. Touha po tom dokonalém těle vedle něj byla prostě příliš silná. Alespoň se tedy pokoušel ovládnout a jen tak ležel pod dekou. Ale touha se po stále pokoušela ovládnout, Leeteuk byl tak roztomilý! A navíc to jeho dokonalé tělo... Do prdele, Kangine! Ne! Neznásilníš ho! Ne teď a ne tady! No tak dobře, tak půjdete do koupelny. Ale ne teď! Co by tomu řekl Leeteuk, kdybys ho spícího znásilnil?!
Kangin se stále převaloval pod dekou a snažil se odolat té neskutečně silné touze a pokušení. Ale netušil, že objekt jeho touhy ve skutečnosti taky bdí, jen vypadá, že spí, protože se dokáže tak dokonale ovládat. Je to přece leader. Ovšem myšlenky na Kangina ho sužovaly do morku kostí. Vždyť ho přece musel slyšet. Takový trapas... Tohle posral. Proč se musel zamilovat zrovna do něj?! Čert vem to, že je gay, ale proč zrovna do člena skupiny, které je leaderem?! Teď ho tím tuplem nezíská... Teď si o vztahu s ním může jen nechat zdát, jen se tím ztrapnil. Nemohl být aspoň zticha?!
Kurva, to jsem podělal..., nevydržel to nakonec Leeteuk a potichu se rozplakal. Kanginovi ho zabylo líto.
"Leeteuk hyung? To... Pláčeš kvůli mně?"
Leeteuk zvedl hlavu. Překvapila ho tahle otázka. Myslel, že Kangin s ním nebude mluvit. Měl totiž takový pocit, že on homosexuály nesnáší, ale zřejmě to nebude tak úplně pravda. Rozsvítila se v něm malá jiskřička naděje. Nevěděl ale, co má říct. Kanginovi to musí být jasné, že jo, a tak Leeteuk mlčel a jeho ramena se stále otřásala pod návaly vzlyků. Kangin chvíli nevěděl, co má dělat, ale pak se odhodlal přiznat pravdu. Vždyť to jediné jeho lásku uklidní.
"Leeteuk hyung...," řekl.
"Co je, Kangine?" zvedl oslovený svou uplakanou tvář.
"Já... Já tě... tě miluji," vykoktal ze sebe. Byl v šoku. V životě by ho ani ve snu nenapadlo, že tohle někdy řekne muži. Ale je to tak a on je zamilovaný až po uši. Přitiskl si Leeteuka k sobě. Něco tak křehkého musel ochránit před smutkem. Najednou... Tak moc chtěl, by byl jejich leader šťastný, protože jeho pláč mu trhal srdce.
"Už neplač," řekl a otřel mu slzy z líc. Leeteuk se mírně pousmál. Ucítil na svých vlasech Kanginovu dlaň, jak jej po nich příjemně hladí. Znovu se vzrušil. Vzhlédl k brunetovi a nechal se od něj uchopit za bradu. Chvíli mu ještě hleděl do očí. Nechal se těmi temnými hloubkami unášet do těch nejvzdálenějších končin jeho duše. Najednou však jeho rty ucítil na těch svých. Jemně mezi sebe vsály spodní ret, pak ho hravě polaskaly zoubky a nakonec něžně skously. Leeteuk obtočil paže kolem jeho krku a vlezl si k němu pod deku. Natiskl se na něj. Tohle ho příjemně vzrušovalo.
Nevydržel to a věnoval Kanginovi vášnivý francouzský polibek. Toužil po něm. Po jeho těle. Toužil po něm tak moc, že když Kanginovy dlaně vklouzly pod tričko a rozběhly se po jeho nahých zádech, bocích a zadečku, předjížděl mu z toho po celém těle mráz a sem tam se i otřásl touhou.
"Kangine," uniklo mu mezi polibky. Jmenovaný se pousmál, tohle znělo tak roztomile. Dál ho vášnivě líbal a dlaní hladil Leeteukovo vypracované břicho. Přímé svaly a šikmé svaly břišní... Tak hebká a tak příjemně hřejivá pokožka! Kangin se jeho těla nemohl nabažit, toužil se s ním vyspat tak moc, že už to nemohl vydržet. Ale tu ho napadlo... Bude s ním Leeteuk taky chtít sex? Vždyť teprv zjistili, že se navzájem milují...
"Teukie?" zrudl Kangin, "Chtěl... Chtěl bys se mnou sex? T... Teď?" zeptal se ho naráz a zrudl ještě víc. Tohle posral. Tohle podělal! Nedivil by se, kdyby se Teuk teď od něho odtrhl a nechtěl mít s ním už nic společného! Netušil ale, že vzrušený Teuk jej v této chvíli považuje za nadmíru rozkošného a přemýšlí nad tou samou věcí.
"Ty chceš se mnou sex, jo?" pověděl nadrženým tónem. Kangina z toho polilo horko. Zadíval se do jeho čokoládových očí. Mile ho pohladil po vlasech a znovu vášnivě políbil. Dlaň sklouzla k ušnímu lalůčku, jemně jej promnula a pak lehoulince putovala po šíji až na hruď. Teuk se ošil, přejel mu mráz po zádech. Pak ale ucítil, jak Kanginova dlaň putuje po boku až na zadeček. Užíval si to příjemné teplo, které z jeho lásky sálalo. Nechal své dlaně, ať se rozběhnou po Kanginově těle, byl tak zvědavý na jeho už jen na pohled dokonalou strukturu! Vypracované svaly skvěle doplňovala ještě sametová pokožka. Teuk se její hebkostí nechal naprosto unést.
Přitiskl se na něj a jeho dlaně putovaly k spodnímu kraji Kanginova trička. Honem jej přetáhl přes hlavu. Otevřel oči, aby se pokochal jeho tělem.
"Tak sexy," usmál se a políbil ho. Kangin se do polibku také usmál, tohle mu pěkně pohladilo ego. Oplatil Leeteukovi tu věc s tričkem a přitiskl si jej na sebe, objímaje ho nohama. Tak vzrušující pocit! Rty, kterými stále líbal ty leaderovy, sklouzly na ušní lalůček a něžně ho polaskaly. Potom ho vsály a zoubky jemně skously. Jazyk ho s chutí olízl. Leeteuk se nehýbal, jen vnímal tu slast. Když ovšem Kanginovy rty sklouzly ještě níž a začaly operovávat jeho krk, přejel mu mráz po zádech. Zavřel oči a nechal tu slast prostupovat každičkým centimetrem svého těla, až do morku kostí. Slastně zasténal, když černovláskovy prsty stiskly jeho bradavky a majetnicky ho objal.
"Kangine…," zasténal. Jeho semeho polilo horko, tohle bylo to nejkrásnější oslovení, jaké kdy slyšel. Naklonil se nad Teukieho tvář, vzrušeně mu hleděl do očí. Nevnímal nic, jen jeho mělký dech na své tváři. Znovu ochutnal jeho rty a jazyk. Potom se ale odtrhl a zašátral v kalhotech. Vytáhl krabičku s prezervativy.
"Ty jsi mi tedy připravený na všechno," podotknul Leeteuk.
"To víš, máme sexy leadera," odpověděl Kangin a oba se tomu zasmáli. Leeteukovi to hezky pohladilo ego.
Kangin se nad něj znovu naklonil. Vášnivě Leeteuka políbil, ale jeho dlaně přitom sklouzly k hornímu kraji kalhot a svlékly je, stejně jako ty Kanginovy. Pár prstů pak vniklo do Teukova otvoru a začalo jej připravovat. Teuk se chvěl vzrušením. Najednou v sobě ale ucítil svého semeho. Ta bolest! Vhrkly mu slzy do očí. Sykl.
"Nee… Tohle ne," pomyslel si Kangin.
"Leeteuk hyung…," řekl krotce.
"Počkej," poprosil Leader.
"Fajn, jestli nechceš, tak…," řekl jeho seme a užuž chtěl z něho vystoupit.
"Ne… Já… Já s tebou chci spát, jen chvíli počkej, zkusím se víc uvolnit," usmál se na něj už Teukie. Kangin se na tu jeho roztomilou tvářičku nemohl vynadívat. Pohladil ho po vlasech. Po chvilce dostal znamení a poprvé přirazil. Poprvé, do jeho ještě dnes tajné lásky. Byl jako v sedmém nebi… Netrvalo dlouho a z jeho úst vyšlo pár vzrušených stenů značících vrchol. Svalil se vedle leadera. Ihned ale ucítil, jak ho bere za ruku a navádí na svůj úd. Pochopil a začal jej stimulovat. A Teukovi se to zřejmě nadmíru líbilo, neboť taky neméně náruživě vzdychal.
"Kangine," zasténal a vyvrcholil. Teď už se nemusel stydět za to, že ho při orgasmu jeho ještě dnes tajná láska slyší. Naopak, byl nadmíru šťastný. Kangin se na něj usmál. Za tohohle člověka by položil život! Ještě jednou ho vášnivě políbil a podal mu oblečení. Oba se oblékli, přece nebudou spát nazí pod jednou dekou. Ještě by si o nich ostatní mysleli bůhvíco. Ulehli do svých přistýlek a Leeteuk se schoulil v náručí své lásky. Cítil se v ní tak bezpečně… Patřil už jenom jemu.
"Jal jayeo," zašeptal a nechal si lípnout malý polibek na ouško.
"Jal jayeo," odpověděl Kangin, přikryl je a oba sladce usnuli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Iharo S. K. (Duo Kokoro) Iharo S. K. (Duo Kokoro) | E-mail | Web | 2. srpna 2013 v 10:46 | Reagovat

sladkýýýý Aish, to je teprve.. druhá povídka na pár KangTeuk, je naprosto dokonalá! božeee-- Hlavně ty hádky Kanginova svědomí, jestli je gay nebo ne.. kníík...

2 dg-entertainment dg-entertainment | Web | 17. září 2013 v 10:56 | Reagovat

Nechala ses inspirovat SuJu minidramou :) ale jako povedlo se ti to mnohem lépe než to co si kluci na Ina vymysleli... KangTeuk :3 alší pár co mám ráda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama