Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Březen 2013

Borec...

28. března 2013 v 1:24 | Namikaze Sadako |  ostatní
Lidičky, tenhle kluk je borec. Uke jedno roztomilé :-* Vidím ho v páru s tím Reitou, kterého mi on tak zatraceně připomíná tím šátkem a tím účesem. Vrrr 3:-) :D Nemám slov, měl nahrávat s Yuki Kimurou (a hostovat i v tom jejím videoklipu :3). Je to totiž mnohem lepší než originál. A ne, nejsem pedofil 3:-)

Minho wallpaper

21. března 2013 v 22:53 | Namikaze Sadako |  Wallpapery
A protože jsem v minulém článku psala o novém layoutu, tak sem to záhlaví dám jako wallpaper ve větší kvalitě :-)

Nový layout :-)

21. března 2013 v 22:51 | Namikaze Sadako |  O blogu
Lidičkové, už to chtělo změnu, že? No, sourozenci, abych pravdu řekla, ně že by se mi ten předchozí layout nelíbil, ten kluk, co tam byl, je nadmíru hezký a sexy :*, ale prostě přišlo mi, že jak jsem to chtěla sjednotit, ty odstíny a použila na to hue/saturation, tak to chytlo takovou vyblitou barvu (a lepší tam nebyla, to mi věřte, a jinak nevím, jak v PS sjednotit odstíny). No, každopádně, tenhle layout se mi líbí mnohem víc. Je na něm jeden z nejroztomilejších asiatů, co znám. Ach jo... JDU DO TÉ KOREJE! xD
Minho :-* Můj Minho!!! :-D A moje čokoláda! Ne, že mi na ni dostanete chuť! :-D Protože já po včerejším hledání obrázků s čokoládou ji už stihla sežrat. :-)
Mimochodem, divte se, ale připravuji pro vás povídku. Jde to ztěžka, ale připravuji. Námětů mám víc než dost a připravte se na to, že děj v ní nebude procházka růžovým sadem. Rozhodla jsem se totiž všechny ty události hodit do povídky, takže se připravte i na to, že ta povídka tu jen tak hned nebude. Přece jen, sice mám někdy obrovskou chuť psát, ale buď si k tomu sednu a nevypotím ze sebe ani písmenko, protože nevím, jak začít, anebo se dostanu k zaláskované scéně a musím si dát oraz a vzpamatovat se :-D (což je marné, já se nevzpamatuju nikdy... teď to myslím obecně... víte, jaké já jsem hovado, teď to sice tak nevypadá, ale až se uzdravím tak začne, to mi věřte... už se to vrací, jeden otaku-pár otaku z mého okolí by mohlo vyprávět :D)
Povídka bude na pár Sasuke a Naruto (ještě nevím, koho udělám semem a koho ukem). Tenhle pár mně napadl tak nějak automaticky, ačkoliv ho už nesnáším, ale mám pro tuhle volbu osobní důvody. Zaprvé: nevím, proč si připadám jak Naruto. Asi proto, že on ačkoliv k Sasukemu v anime cítil přátelství, tak jím byl přehlížen a ignorován (já sice úplně ignorována nebyla, ale přehlížená jsem si teda připadala). A zadruhé: ta osoba, do které Sasuke bude symbolem, ho v anime měla ráda.
Mimochodem, pro něj, kdyby náhodou natrefil na tenhle blog a přečetl si to: ta moje nenávist k Sasukemu nemá žádnou souvislost s tím, proč ho budeš symbolizovat a nemá žádnou souvislost se vztahem k tobě. Možná jen s tím, že jsem na tebe byla hodněkrát naštvaná, ale věř, že už nejsem. A také to, že vlastně na nás píšu zrovna yaoi povídku má hned několik důvodů. Zaprvé: kdybych psala o IchiHime, kteří nás jakoby symbolizovali v reálném životě, psalo by se mi to těžko z toho důvodu, že tenhle pár mi nás pořád připomíná. Zadruhé: nepíšu hentai a ani ecchi xD

Náhled layoutu:

No řekněte, není hezčí než ten divný vyblitý předtím? :-D

Moje jméno je Uchiha Itachi a jedna žena mi nestačí...

4. března 2013 v 15:08 | Namikaze Sadako |  Mé kresby-WARNING! Nekoukat!
Tohle mi znělo v uších, když jsem to kreslila, lidičkové :-D No nic, nemám moc času, tak to sem hodím a mizím. Páčko :-)

Hatusune Miku and Megurine Luka World's End Dancehall

1. března 2013 v 23:39 | Namikaze Sadako |  ostatní
Jdu se to učit... Líbí se mi ta písnička! A ty Miku oblečky... To bude úžasný cosplay *_*