Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Leden 2013

Úchylná básnička...

27. ledna 2013 v 22:37 | Namikaze Sadako |  ostatní
Ty kokso, tohle je geniální básnička :DDD Až jsem se při chlamotu zalkla vlastními slinami xD Čekala jsem, že na konec bude nějaká volovina, ale že tohle... to mě fakt nenapadlo xD

Pojď se mnou do koupelny,
dostávám chutě.
Miláčku, zvu tě!
Otevři ústa, mírně si poklekni,
přimhuř si oči, naposled nadechni.
Nástroj je navlhlý,
zdá se být připraven,
zvláštně je upraven.
Krátkými pohyby, dovnitř a ven,
uvolni krk, je to jak sen,
lepkavou hmotou, plní se hrdlo,
radši to vyplivni, ty moje trdlo!
Opláchni nástroj, otři si hubu
taky tě vzrušuje čištění zubů?

Zdroj: facebook

Deň 30: Idol, ktorý má perfektný eye smile

26. ledna 2013 v 1:09 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
A je to tady. Konec 30 Days K-pop Challenge! No, já ho sice nepřidávala každý den, takže u mně to bylo tak... tříměsíční challenge :D Ale prostě byl to skvělý challenge :-) Je to skvělá příležitost, jak vyjádřit svůj názor více slovy a ne jen jednou větou jako třeba v řetězáku :-)

A jaký, že je teda ten poslední můj názor?

No, tohle je dobré téma na konec téhle challenge :) Protože eye smile je ten nejhezčí úsměv, co kdo může mít :) Ale u téhle otázky váhám mezi Daesungiem a Eunhyukiem. Protože Daesungie má krásný úsměv proto, že nerad ostatní zatěžuje svými starostmi a místo toho se radši usmívá. A svým eye smile mě vždycky rozesměje.
Upřímnější radost než Hyukieho jsem ještě neviděla. U něho člověk prostě ví, že to nehraje a svým eye smile mě taky vždycky rozesměje. Vlastně, on mě rozesměje svým úsměvem pokaždé, i když to není eye smile. Protože on má nejlepší úsměv :)
Jednou před spaním se mi zničehonic vybavil jeho úsměv a hned se mi usínalo lépe :)
Když se člověk Hyukiemu podívá do očí, tak zaprvé začne pochybovat o tom, že EunHae je jen fanservis a zadruhé začne věřit, že si na nic nehraje. Ono to ani jinak nejde :)
Tak, já doufám, že jsem vás svými názory v téhle challenge nijak nepoštvala proti sobě a že jsme třeba našli i nějaký společný názor :) Bylo to fajn :)

Hnn, to No Other live vystoupení bylo tak cute ^_^ Víte, já mám ráda, když je na té skupině vidět, že si to užívá společně s fanoušky, to je potom ten koncert hned lepší :-) Úplně to člověka nabije pozitivní energií :-)

Grimmjow wallpaper

25. ledna 2013 v 2:03 | Namikaze Sadako |  Wallpapery
Jdu se založit rubriku na wallpapery protože to už není možné xD Mně ty hry s tím photoshopem tak chytly! A to jak mi Lulina říkala, kde dělá ty svoje úžasné layouty, tak jsem nechtěla upustit od photofiltru a zarytě tvrdila, že je lepší, protože je jednodušší než photoshop. A nechtěla jsem se s ním pořádně naučit. No, jak tak koukám... Začíná mě bavit čím dál víc. Dokonce třeba i retušování fotek xD Jupííí, díky photoshopu vypadám líp na fotkách a nemám ty pitomé jebáky xD

No nic, jdu sem hodit ten wallpaper. Kurnik šopa, já jsem objevila skvělé brushe! Chtěla jsem si s nimi pohrát, ale pak si říkám (jak jsem měla už na tom pozadí hozeného toho Grimmjowa): "Na co brushe, to se tam nebude hodit."
Omyl! Pak jsem dostala ten chytrý nápad postahovat nějaké brushe z netu xD Gratulujte mi, lidičky, že mi to takhle myslí ve 2 ráno. A to jsem zamilovaná, pak jsem si u těch hříček s photoshopem psala se svým miláčkem a domlouvali jsme si schůzku, takže jsem natěšená jak děcko na Vánoce. A taky jsem s kámoškou byla na vodárně a pila k tomu sahlep s touaregem a jedla sladkou pitu. Jo, a ještě jsem si večer šlehla ledové kafe. Takže... Já sama sobě se divím, že mi to ještě dokáže takhle parádně pálit. A ani necítím, že by se v té hlavě ta kolečka točila...

Jo, a navíc jsem měla haldy. Fakt haldy xD Jak jsem přišla domů, tak zapnu miláška kompáška a ksicht knihu. Jdu do kuchyně a zdálo se mi, že slyším takový ten zvuk, jak když vám přijde zpráva na fb. Tak jdu ke kompu a kouknu a tam nic a navíc mám vyplé zvuky. Laughing my fucking ass out, no...

Ale já vím, vy po mně (ne)chcete ten wallpaper a vidět, jaké kurvažeúžasné brushe jsem to objevila, že? No, tak tady to máte :-) ;-)


Deň 29: Song, ktorý ťa nikdy nenudí

24. ledna 2013 v 21:49 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
Tady to bude něco veselého. Třeba Happiness od Super Junior nebo to jejich DoReMi xDDD Nebo taky jejich Gee xDDD A když už mluvíme o těch veselých věcech, tak nesmí chybět Beautiful Target japonská verze a když už jsme u té japonštiny, tak ani Dazzling Girl od SHINee. A taky Nillili Mambo od Block B a Back to You od Beast. Prostě tyhle písničky mě vždycky buď nakopnou nebo mi zvednou náladu. Hlavně Beautiful Target, Nillili Mambo, Back to You a Dazzling Girl. Jo, a ještě jsem zapomněla na Believe od U-Kiss :)

Ale nejradši mám asi Dazzling Girl od SHINee. Protože po ní se asi SHINee stali tutově mojí nej skupinou a to Dazzling Girl si od doby vydání pouštím jaksi často. Moc často. Častěji než jiné k-pop písničky :D


Lidi!!! Kdo můžete, NEVOLTE SCHWARZENBERGA JAKO PREZIDENTA!!! ZNAMENAL BY PRO NÁS JENOM ZKÁZU!!!

23. ledna 2013 v 23:51 | Namikaze Sadako |  ostatní
Studentka důrazně varuje před Schwarzenbergem: Je to jedna velká manipulace
JINÝMA OČIMA Volebnímu týmu Karla Schwarzenberga se podařilo v kampani účinně přetrhnout pupeční šňůru mezi ním a neoblíbenou Nečasovou vládou. Říká to studentka audiovizuálních studií na FAMU a filozofie na FF UK Kateřina Krejčová, která část roku 2012 strávila na studijním pobytu v Kanadě, kde se aktivně účastnila studentských protestů proti zvyšování školného známých jako "Javorové jaro". Lidé by se podle ní měli probudit a nenechat sebou manipulovat.

Karla Schwarzenberga dlouhodobě kritizujete. Jaké jsou podle vás základní důvody, proč by neměl být prezidentem?
Kritizuji dlouhodobě, a nejsem sama, především současnou vládu, jíž je Karel Schwarzenberg místopředsedou. Jeho vítězství v druhém kole by znamenalo symbolickou legitimizaci všeho, co za poslední dva roky tato vláda prosadila. Bylo by to posvěcení církevních restitucí, důchodové reformy, reformy zdravotnictví, sociální reformy, sKaret, veřejné služby neboli "nucených prací" pro nezaměstnané ­- nedávno zrušené Ústavním soudem, protože je v rozporu s Listinou základních práv a svobod, daňové reformy a v neposlední řadě reformy vzdělávání. To je pro mě jako pro studentku vysoké školy bodem zásadním. Hlasoval také pro přijetí šílené smlouvy ACTA, která by zničila svobodný internet, a podepsal smlouvu o americkém radaru v ČR. Schwarzenbergovo vítězství by bylo posvěcením všech skandálů nejzkorumpovanější polistopadové vlády, jejíž drtivá většina ministrů podala demisi nebo byla kvůli spojení s korupcí odvolána.
Říká se, že v případě Schwarzenbergova zvolení ztratí TOP 09 svůj fíkový list v podobě předsedy strany. Ale opak může být pravdou. Nemyslím si, že preference této strany v čele s Miroslavem Kalouskem by se měly propadat. Naopak se obávám, že kolem Schwarzenberga se na Hradě vytvoří jakási skupina "pátečníků" a jeho iracionální kult bude sílit. Navíc on jako prezident nebude vetovat zákony, které jeho strana připraví, kontroverzní zákony i destrukce sociálního státu budou pokračovat dál.
Již teď v souvislosti se Schwarzenbergovými úspěchy v prezidentské volbě roste podle průzkumů opět podpora TOP 09! Nedovedu si dost dobře představit, že členy bankovní rady ČNB bude nepřímo jmenovat Miroslav Kalousek. Dále vidím důvody zahraničně politické, protože většina rozhodnutí, která Schwarzenberg ve funkci ministra zahraničí zatím učinil, je pro mě naprosto nepřijatelná.
Jako studentka, když se setkáváte s kolegy, kteří podporují Karla Schwarzenberga, debatovala jste o tom s některými? Čím to zdůvodňují?
Z debat s jeho přívrženci mám pocit, že dosavadní úspěch tkví v tom, že on nikdy v kampani neprezentuje nic politického. Mluví o tom, že má dobré srdce, je to osobnost, je vzdělaný, pracuje s hesly jako: "neuhnu z cesty", "slušně, poctivě, spravedlivě", "volím Karla", což jsou hesla bytostně nepolitická. Vidím to jako návrat k tomu nejhoršímu z nepolitické politiky. Havel tím aspoň ještě něco čitelného prosazoval, ale tohle je naprosto prázdné.
Když se podíváme na web jeho podporovatelů, tak jde o přehlídku politické naivity a argumentační vyprázdněnosti typu "vůbec se nezajímám o politiku, ale volím Karla, protože je to osobnost". Nebo "protože je prý vzdělaný", přitom je to mýtus, nedokončil žádnou z vysokých škol. Nebo protože mu prý "nejsou lhostejná lidská práva", přitom dnes existuje málo tak selektivních ochránců lidských práv na úrovni zahraniční i domácí politiky, jako je Karel Schwarzenberg. A heslo, že "nikoho nevyloučí" - to má být výsměch všem, na které dopadají naprosto asociální opatření této vlády? Schwarzenberg prý není spojen s žádnými korupčními skandály. Co privatizace Becherovky? Co fakt, že při své restituci uplácel? Co přímé napojení na Bakalu, který v kauze bytů Ostravsko-karvinských dolů připravil o právo na důstojné bydlení desítky tisíc lidí? Právě Bakala financoval předvolební kampaň TOP 09 a nyní i prezidentskou kampaň Schwarzenbergovu.
Korunu celé předvolební frašce nasadil Jiří Menzel, který prohlásil, že volí Karla, "protože má ducha šlechtickýho". Ti ostatní vedle něj nejsou nic jiného než potomci nevolníků. "Lidé, kteří mají zbabělou povahu."
Jak si vysvětlit tu masivní podporu, která se u mladé generace a studentů VŠ projevuje?
Domnívám se, že na vině je, na rozdíl od jiných zemí, nedostatek různých alternativ. Pak by u mladých lidí narůžovo obarvený a za pankáče převlečený konzervativec neměl šanci.
Skutečným vítězem voleb je pro mě prozatím kreativní tým, který Karlu Schwarzenbergovi připravuje kampaň. Podařilo se mu totiž vytvořit imaginárního prezidentského kandidáta, který ve skutečnosti neexistuje. Je spravedlivý, dobrotivý, má na jedné straně ty správné známé mezi globální elitou, na druhé straně nedělá mezi lidmi rozdíly, lze k němu přijít a požádat ho individuálně o pomoc… Češi si zatím neuvědomují, že podle hesla Occupy Wall Street patří k 99 procentům a volba reprezentanta jednoho procenta prezidentem na tom nic nezmění. Jak napsal filozof Václav Bělohradský v souvislosti se Schwarzenbergovou kampaní: "Je nebezpečně snadné vytvořit v Česku simulakrum."
Velká část z těch, kteří předsedu TOP 09 dnes chtějí volit, minulý rok demonstrovala v ulicích proti kontroverznímu novému zákonu o vysokých školách, tedy i proti Schwarzenbergovi. Zapomněli na to studenti? Co jim říct, aby si to dali do souvislostí?
Nynější podpora šéfa TOP 09 ze strany studentů, kteří loni na jaře demonstrovali proti likvidaci akademických samospráv vládou, jejímž je Schwarzenberg prvním vicepremiérem, je pro mě naprosto nepochopitelná. Stejně tak je pro mě nepochopitelné taktizování těch, kteří v posledních dvou letech kriticky vystupovali proti vládě z pozice občanského aktivismu a nyní chtějí volit Schwarzenberga, protože prý jako prezident nebude moci nepáchat tolik škody.
Je tedy jeho kampaň vymyšlena natolik marketingově dokonale, že se za ním obrací davy, aniž by o tom hlouběji uvažovaly, zjišťovaly si jeho politické kroky v minulosti a podobně?
Samozřejmě, o tom snad nikdo nepochybuje. Myslím, že ta kampaň je dokonalá, spolupodílel se na ní výrazně marketingový génius David Černý. Je zajímavé, když rozebíráme třeba klipy, které TOP 09 použila před dvěma lety, i celou vizuální část prezidentské kampaně, tak společným rysem je to, že jde o různé odkazy a reference na již existující propagandu či historické motivy, ve kterých se Karel Schwarzenberg do někoho stylizuje. A nehledí na to, zda jde o populárního zpěváka nebo masového vraha. Jde o vykrádačky, jež jsou sice povrchní, ale dokonale účinné.
Třeba volební klip TOP 09, kde je Schwarzenberg kormidelníkem, který volá "jdeme do toho, je nás víc, než si myslíte", tak to je převzetí motivu ze slavného stalinského plakátu, na němž je Stalin vyobrazen jako kormidelník, který vede stranu sovětů od vítězství k vítězství (viz obrázek níže). Ve stejném videu je použitý i bolševický motiv vymetání nekalých živlů (kapitalistů, bankéřů, kněží) koštětem. Na sovětských plakátech vždy zametá Lenin, ve volebním klipu TOP 09 vymetají námořníci admirála Schwarzenberga rudé a oranžové krysy z podpalubí. Fungovalo to skvěle tehdy i nyní.
V případě Karla pankáče jde o stylizaci do frontmana z kapely Sex Pistols, v jednom z předvolebních videí prezidentské kampaně je zase Karel stylizován do Reagana... Nekonečné převleky věčného politického turisty. Celkově jde o sofistikovanou manipulaci osvědčenými propagandistickými nástroji. David Černý je ovšem cynik, který se tím netají. Už v roce 1986 napsal vtipný umělecký Manifest Úchvatných, kde vyhlašuje konec umění a tvrdí: "Náš program je prostý: chceme prosperovat. Už jsme unaveni sklepními byty se studenou vodou. Teď chceme zasloužené bohatství, vily, auta a bazény." Cílem umění podle Černého není nic jiného, než "vydělávat prachy", což se mu po celé porevoluční období daří. Těžko mu tedy formu kampaně vytýkat, dělá dobře svoji práci.
Problém ale nastává, když se Schwarzenberg pomocí těchto prostředků stylizuje do ochránce sociálně znevýhodněných, nevinných a postižených. To je nová role, do níž vklouzl po úspěšném prvním kole prezidentských voleb.
V případě "piva s Karlem" jde jen o populismus, který taktéž hraje svoji roli. V případě tzv. "kulturní fronty", která ho podporuje, jde o zjevný příklad klientelismu, neboť jde často o Schwarzenbergovy přátele, kteří čekají, že za to něco dostanou.
Karel Schwarzenberg pro mnoho lidí představuje morální osobnost, která podle vlastních slov "vždy prosazovala lidská práva". Co si o tom myslíte?
Skutečně mě nedojímá, že jeho podpora disentu by ho dnes měla pasovat do role dobráka. Nevím, proč by to dnes mělo legitimizovat naprosto nepřijatelné kroky strany TOP 09, jíž je předsedou, vůči nezaměstnaným, kteří jsou buzerováni opatřeními jako je Docházka nezaměstnaných (DONEZ). Když se tolik Schwarzenberg zasazuje o lidská práva, jak to, že byl zákon o veřejné službě, který společně se svým ministrem Drábkem prosazoval, Ústavním soudem zrušen s argumentem, že je v rozporu s Listinou základních práva a svobod?
Zajímá mě, proč souhlasil s uznáním Kosova i přestože věděl, že jde o stát ovládaný narkomafií, kde soustavně dochází k brutálnímu porušování lidských práv, vyhánění a vraždám veškerého nealbánského obyvatelstva, etnickým čistkám a to ještě dnes. Schwarzenberg to nikdy neodsoudil a s kosovskými politiky, kteří byli obviněni z válečných zločinů a obchodu s lidskými orgány, udržuje nadstandardní vztahy.
Pokud Karel Schwarzenberg tvrdí, že je na straně lidských práv, je to pokrytec a lhář, protože k lidským právům nelze přistupovat selektivně na základě naší zahraničně-politické orientace nebo sociálního statusu.
Značná část lidí a studentů nevyjímaje tvrdě odmítá Nečasovu vládu. Přitom Karel Schwarzenberg je s ní bytostně spjatý, je 1. vicepremiérem a stranickým šéfem "nenáviděného" Kalouska. Proč se v kampani podle vás tuto pupeční šňůru podařilo přetrhnout?
Protože kampaň fungovala jako depolitizátor. Nakonec se podařilo zmobilizovat zhruba milion dvě stě tisíc lidí navzdory tomu, že je prvním místopředsedou Nečasovy vlády, což je naprosto nepochopitelné. Zafungoval tam jakýsi knížecí aristokratický rakousko-uherský sentiment.
Výrazný sklon k takové úctě k tak pofidérním autoritám u studentů překvapuje, protože bychom čekali pravý opak. Tedy, že budou zpochybňovat symbolickou moc autorit.
Přitom zrovna TOP 09 je podle mě autoritativně postavený projekt, který má za cíl protlačit neoliberální reformy a zlikvidovat sociální stát za každou cenu, projekt, kde nejde o výměnu názorů, jak to v politických stranách chodí.
Že se v očích veřejnosti podařilo smazat jakoukoli zodpovědnost Schwarzenberga za činy vlády, která má podle průzkumů nejnižší podporu občanů od roku 1989, to je pro mě největší záhada po prvním kole voleb. Karel Schwarzenberg je druhá nejvíce zodpovědná osoba za tuto vládu a dopracoval se do druhého kola téměř se stejným výsledkem jako vítěz prvního kola.
Co tedy lidem a především studentům říct, aby se nenechali uchlácholit nepolitickými hesly a vybírali zodpovědně?
Že pokud by Schwarzenbergova volba byla politická, jak jsem již zmínila, musela by jeho hesla být "zadlužme zavedením školného celé generace studentů", "pojďme do druhého pilíře důchodové reformy", "škrtejme veřejné výdaje, abychom měli z čeho zaplatit církevní restituce ", "pošleme nezaměstnané na veřejnou službu", "zvyšme poplatky ve zdravotnictví", ale nikoli "na pivo s Karlem" a podobně.
Z důvodů, které jsem jmenovala, je pro mě jeho volba ve druhém kole naprosto nemožná a jsem si jistá, že i pro velkou část české veřejnosti.
Proto by se lidé měli zastavit, zamyslet se a uvědomit si, že je s nimi manipulováno jako se stádem, jsou jim podsouvána falešná hesla. Kdyby kampaň byla o politických tématech, jak by to mělo být, Schwarzenberg by se ani nedostal do druhého kola, natož aby byl prezidentem. Lidi nejsou tupé ovce a věřím, že se vzpamatují, protože když přistoupí na tuto hru, podlehnou propagandě a Schwarzenberga zvolí, budou se pak asi hodně divit. Ale to už bude pozdě.


Deň 27: Tvoj obľúbený dance battle

22. ledna 2013 v 20:36 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
Sourozenci, já nějak přeskočila pořadí a včera jsem místo dne 27 přidala den 28 xD To bude tím, že ná to mám všecko hezky nachystané ve wordu a připravené ve složce xD No nic no, tak sem dám teda dneska den 27 a zítra už to pojede popořadě :)

Deň 27: Tvoj obľúbený dance battle

No, vzhledem k tomu, že v k-popových skupinách je hodně skvělých tanečníků, tak je těžké vybrat jeden skvělý dance battle. Ale nakonec jsem vybrala pár mezi Eunhyukem a Taeminem a Eunhyukem a Taeyangem, protože to, co tam předvedli, mně naprosto uchvátilo...Kyaaaaa, Hyukie takový cute tam v tom druhém videu ^_^

Deň 28: Tvoj obľúbený cover americkej pesničky od k-pop skupiny/umelca

21. ledna 2013 v 16:39 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
Tak tady to bude Baby od Biebra přezpívané Lunafly. Prostě ta jejich verze je 1000x lepší než originál, to mi musíte dát zapravdu. Miluju Samův hlas :) Zpívá to tak jemně a taky se mi líbí, jak jsou ty kytary oživeny těma bongama :)


Deň 26: Tvoj obľúbený k-pop cover od inej k-pop skupiny/umelca

20. ledna 2013 v 15:47 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
Tak tady jsem si s odpovědí taky jistá. Je to cover Gee od SNSD nazpívaný a zatančený Super Junior xD Nebo ještě Gee a SuJu se SHINee xD Bože, jak já jsem je v těch parukách viděla poprvé, tak mi z toho jeblo xDDD Prostě Heechul a Taemin jsou nejlepší baby, co znám xDDD
No, a taky to budou covery Gee a Girl's Generation taktéž od SNSD přezpívané SHINee. Tady se ukázalo, že Key a Onew jsou fakt páni zpěváci a mají fakt nádherné hlasy :)
A upřímně, co se zpěvu týče, tak se mi víc líbí Onew. Ten jeho zpěv je takový přirozený, vypadá prostě jak by to nic nebylo, umět takhle zpívat xD Což se mi na jednu stranu líbí a na tu druhou mě to štve, protože když já začnu zpívat, tak bohužel zjistím, že to tak snadné není xD
A když už jsme u těch SuJu a Gee, tak... TOHLE TAKY NEMÁ CHYBU xD Ten Sungmin jak si tam přejel po té noze... No to je na skapání xD Bože, SHINee a SuJu... Nejlepší baby xD Heesica vole xDDDDDDDD *dead* Ale musím uznat, že kdybych nevěděla, že je to Heechul, tak myslím, že je to fakt holka xD Ale slušelo by mu to xD
No ale teda nejvíc nemůžu z toho Kangina xDDDDDDDD *brečí smíchy* Ten to zabil už jak tam vešel xD Moc prostě... Ještě jak tam začali tančit tu Gee... No takhle jsem ještě smíchy nebulela jak u toho xD Se divím, že ten Hangeng tam sebou nejebnul na zem smíchy jak on to má ve zvyku xD

Yeey oni jsou tam fajní^^ Říkám, ten Onew zpívá tak přirozeně :) Btw, v poslední době mám SHINee nějak nejradši (ještě s BIGBANG). Prostě... Celý podzim jsem fičela na Dazzling Girl a tak nějak mě takhle chytly i jejich další nové písničky a mvčka xD Třeba 1000 :)
Tak, doufám, že jste mi tu neskapali smíchy a já běžím pro dnešek. Tak anneyonghi :)

Menší hříčka s photoshopem

19. ledna 2013 v 1:39 | Namikaze Sadako |  ostatní
Sakra, proč já tu vlastně nemám rubriku jen na wallpapery? Nevíte, sourozenci? Já teda ne... Hm, k tomuhle mě inspiroval jeden úžasný nightcore mix, při kterém jsem prostě viděla podobné obrázky xD Sice jsem to chtěla udělat modré, ale to se mi zdálo přeplácané. I když je to přeplácané, ale když je to takové, jaké to je, tak je to hezčí xD No, Sadako prostě objevila kouzlo nástroje brush tool, tak se vyřádila xD

Deň 25: Tvoje obľúbené OTP (pár)

17. ledna 2013 v 16:21 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
Tak na tohle je odpověď více než jasná. Je to klasika jménem EunHae!!! Všem je asi jasné, proč xD Zaprvé: jsou to moji biasové a zadruhé: všichni se na fanservis vykašlali, jen oni ne. A když se člověk podívá na jejich výrazy na EunHae fotkách a podívá se jim do očí a také třeba i na videa s Donghaem a Eunhyukem a jak se k sobě chovají... Tak začne pohybovat o tom, že jsou to jen obyčejní kamarádi. Minimálně jsou to nejlepší přátelé.
I když... Třeba jsou to tak dobří herci a třeba ta Donghaeho tvrzení, že EunHae je opravdové, rád čte EunHae a jeho typem jsou holky s pěknou klíční kostí a Eunhyuk má pěknou klíční kost, jsou jen součástí toho fanservisu. Jestli jo, tak vám to jde fakt skvěle, chlapi, balamutit takhle fanoušky xD
A jestli fakt mezi vámi něco je, tak vám Bůh žehnej, protože jste mi udělali obrovskou radost a já vám to moc přeju.A po tom obrázku, kde se drží za ruce, mi to někdo vymlaťte z hlavy :D

Deň 24: Fotka skupiny alebo idola, ktorý si myslíš, že je preceňovaný

13. ledna 2013 v 23:21 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
Myslím, že je přeceňovaný PSY a ten jeho Gangnam Style. Tuhle písničku a ten tanec zná dneska každý, i lidi, co neznají k-pop a chtěla bych poznat ty, které Gangnam Style ke k-popu přivedl. Ano, taky to poslouchám a taky ten tanec umím (jakžtakž xD) a taky jsem se smála jak blázen, když jsem to mvčko poprvé viděla, ale Gangnam Style mánie je už prostě dost. Mám tu písničku ráda, ale už mě štve, jak jsou s tím všichni posedlí. Proboha, proč? Vždyť jsou i jiné písničky než Gangnam Style a jsou taky boží. Proč třeba lidi takhle nešílí z japonské verze Beautiful Target? To je taky praštěné mvčko.
BTW: Pomalu mám radši ty různé parodie než originální Gangnam Style.


Deň 23: Fotka skupiny alebo idola, ktorý si myslíš, že je podceňovaný

13. ledna 2013 v 0:58 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
Já si myslím, že jednu dobu byl trochu podceňován Shindong kvůli jeho vzhledu. I když jak je to s ním teď, tak to nevím, protože se o to tak nestarám a mám ho ráda stejně jako ostatní členy Super Junior. Vždyť Shindong je skvělý rapper a tanečník a mne na vzhledu mého idola teda nezáleží tak moc jak to vypadá xD Třeba už kdysi jak Kurt Nilsen vyhrál tu Super Star a i moje máma říkala, že je škaredý, když jsem v pokoji měla jeho plakát. Ale já jsem prostě milovala písničku She's so High a mám ji ráda dodneška :)
A Shindonga mám kvůli jeho schopnostem ráda jakbysmet a za jednu věc jsem u SMENT ráda. Že ho vzali, i když vypadal jak vypadal. I když teď Shindong zhubnul a já se vsadím, že je to beztak kvůli SMENT nebo kvůli zdraví. I když na druhou stranu jsem za to ráda, protože obezita je životu nebezpečná.


A stejně byl v tom klipu hezký tím, co tam dělal :)


Úsměv mu sluší, co říkáte? :)

Modelky :D

11. ledna 2013 v 22:57 | Namikaze Sadako |  B1A4
Bože, jak já jsem z tohohle videa chcípala, sourozenci xDDD Ten Baro je tam prostě NEJLEPŠÍ!!! Tak jako... Jak on na tom začátku s tím kloboukem a s tím fénem xDD Jako, koukám, že fén jeb hodně inspirativní xD Například pro toho Gongchana, který mi s ním připomíná mého přítele, který s fénem blbne obdobně xDDD
Hej, a jako... Jinyoungie, dobrá nákupní taška :D
A ten konec... NO, BARO TAM BYL PROSTĚ NEJ xDDD Bože, to je komediant a hlavně sexy model :D


Renji aneb Sadako se rozhodla po delší době kreslit

11. ledna 2013 v 13:15 | Namikaze Sadako |  Mé kresby-WARNING! Nekoukat!
Sourozenci, já mám tak dojebaný komp, že mám sto chutí ho prohodit zavřeným oknem a ještě tou policejní stanicí, co je naproti nám!!! Chtěla jsem na Vánoce buď PS nebo nový notebook, ale s tímhle se na mě Ježíšek co? Vysral... Takže s tímhle křápem tu budu muset trpět ani nevím, jak dlouho T-T

No nic, já jdu k pointě tohohle článku. Kreslení dopadlo takhle:

Mám takový pocit, že jsem ta ústa, stíny a ten šátek na té hlavě dojebala. Stínování musím ještě propracovat a šátek měl být menší. No, a ústa... KURVA, JÁ ZA NĚ TOHO TITA ZABIJU! xD Kdyby věděl, jak těžce se to kreslilo a jak jsem furt nemohla trefit ten tvar... A já, když nemůžu trefit tvar, tak je to v piči xD

No nic, snad se to aspoň vám bude líbit :-)

Deň 21 a 22

10. ledna 2013 v 1:23 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
Tady to spojím do jednoho článku, protože k otázce číslo 21 můžu říct jenom jednu větu. Tak, začněme:
Deň 21: Tvoja obľúbená fotka tvojho ženského biasa

Jak už jsem řekla, o ženské skupiny se moc nezajímám, a proto ani nemám ženského biase.
Deň 22: Tvoja obľúbená fotka tvojej obľúbenej skupiny
Hm, když jich je tolik, těch skupin a ještě víc fotek xD Dobře, tedy. Ke každé své skupině dám jednu fotku; která se mi líbí nejvíc :)

L theme

9. ledna 2013 v 23:39 | Namikaze Sadako |  ostatní
Sákra... tohle je tak psycho hudba... Ale to je dobře, že jsem na ní závislá, protože ve mě jen podporuje myšlenky psát jednu psycho povídku, co pro vás mám nachystanou. I když kdo ví, jestli ji dopíšu, nějak za normálních okolností nemám chuť psát a tohle mě napadlo při šrotění se práva na zkoušku. A udělala jsem ji, takže na právo do konce ledna nemáknu xD Řeknu vám... To chce se víc učit, aby člověka napadaly takové šílenosti :D Nemůžu se dočkat, až tahle povídka bude hotová, je to fakt psycho xD Ňáhahahahahahah, já miluju psát o bláznech!!! Hmm, ale teď už k videu. Jo, tohle je nejlepší Death Note theme, co tam kdy byla :)

Nejsilnější uživatel Kosy smrti v Shibusenu by me :)

7. ledna 2013 v 17:28 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
Tohle je sice trošku starší už, ale prostě jednoho se mi nechtělo spát, tak jsem si tak nějak hrála s pastelkama a papírem a vzniklo z toho tohle :) Tohle jsou ani ne 2 hodinky mé práce :)

Deň 20: Tvoja obľúbená fotka tvojho mužského biasa

6. ledna 2013 v 0:19 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
Vybavuje se mi jedna taková úchylná fotka s Donghaem. Já vám to neřekla? Donghae je můj druhý bias ze Super Junior. I když z nich mám nejradši Hyukieho, tak Donghae je hned po něm. Sakra, Donghae, já z té fotky krvácím!!!


Deň 18: K-pop idol, ktorého by si mal rád/rada za mladšieho súrodenca

3. ledna 2013 v 13:54 | Namikaze Sadako |  30 days k-pop challenge
Yoogeuna a Taemina k němu xDDD Ale když Taemin si s ním v Hello Baby tak pěkně hrál xD A já bych si s ním hrála taky, miluju malé děti. Ne, vážně nejsem pedofil. Ale fakt ne. Přísahám na vojnu, jakože se Čínský bůh srandy jmenuju.
A Taemina bych furt popichovala a dělali bysme spolu polštářové bitky xD Jo, a Yoogeun by na něj řval appa a při buzení by ho vždycky propleskal xDDD No, měli bysme idylickou domácnost.

Aigooo ten Yoogeun je tam BOŽÍ! xD

Aigooooooo on je lepší než já xDD

Yoogeun to vychytal nakonec xDD
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&list=UU1zGohxPQmksj1PxAZ4gqfg&v=tHEids8i4EA&NR=1