Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

12. díl-Prosba

5. listopadu 2012 v 23:35 | Namikaze Sadako |  Karakura Bishounen Love (Bleach ff)
Hola, mám tady pro vás i 12. díl té mé Bleach bojové yaoi slátaniny. Vyšel mi sice jen na 1 stránku ve wordu (zasraný mobil, proč to neukazuje oddělení stránek -.-), ale myslím, že jsem to ukončila v tom nejlepším. No nic, myslím, že jsem vás na zítřek zásobila články, tak máte co číst. Já mizím neboť zítra vstávám v celkem debilní dobu-6.00. Jo jo, zvykla bych si vstávat jak dneska-v 8.00. Nebo ještě lépe-jak v pátek-to si můžu vstávat, kdy chci, protože v pátek do ŽÁDNÉ ŠKOLY NECHODÍM xD
No nic, tady máte díl a já valím směr bed. Hasta luego :)
Ale jinak ten den byl celkem fuška. Z baráku vypadnu v 9 ráno a vrátím se v 7 večer. Ani Bakuman jsem si nestihla zkouknout xD Což mě už štve, protože ho poslední dobou nestíhám nějak často xD
A víkend byl super :) Dala jsem svůj rekord-1 doramu za 2 dny xD Tak byl to můj milovaný Shigeshoshi-ukazovala jsem ho neteři :) A ona to miluje stejně jako já :)

"Hm..., prachsprostý slaboch...," opovrhl Aizen Tousenem. Vytasil svou zanpakuto, přišel k němu a skrz léčivý štít Inoue-san mu probodl hruď. Zrzka vyjekla a tvář si zakryla dlaněmi.
"Proč jste ho zabil?!" zeptala se ho po chvilce.
"Řekněme, že už ho nepotřebuji," přešel k ní. Máchnul po ní mečem. Ona se ale nenechala zasáhnout.
"Santen keshun! Watashi wa kyozetsu suru!" vykřikla okamžitě a její víly před ní vyčarovaly průhledný zlatý trojúhelník.
"Inoue-san! Uteč! Rychle!" zařval Ichigo.
"H-hai. A-ale co A-abarai-s-san?" znejistěla. Přece tu nenechá svého kamaráda napospas Aizenovi a smrti!
"Tak dobře. Budu tě krýt!" křikl zrzek a nechal svou kamarádku, ať se o jeho lásku postará. Postavil se před ně a odhodlán bránit je svým životem, uchopil pevně rukojeť své zanpakuto. Začal shromažďovat reiatsu. Z posledních zbytků své síly se proměnil v hollow. Nepustí ho k nim ani za zlaté prase! Klidně za svou lásku a kamarádku položí život...
Aizen však jen s úsměvem pozvedl svou zbraň.
"Kira Suigetsu," řekl jen a zaútočil na Ichiga tak, aby se jeho oči byť jen trošičku a nevědomky podívaly na jeho shikai.
"Inoue-san! V žádném případě se nedívej na jeho shikai!" varoval ji zrzek, když Aizen začal útočit záměrně tak, aby se i její očí dotkly tohoto meče. Ichigo mu však nemínil dovolit zkřivit jim byť jen vlásek. Útočil a bránil se jako o život.
"Getsuga tensho!" zařval a mrsknul po něm srp krvavě rudě-černého reiatsu. Aizen se však ubránil, ale jen stěží. Znovu zaútočil. Zrzek mu ale opět nedal šanci. Jeden chybný pohled a je se všemi konec! Bojoval z posledních sil, ale dával do toho všechno.
"Getsuga tensho!" zařval zase, doufaje, že tentokrát ho skolí. Zase nic. Zase se ta krysa ubránila. Přece mu ale na paži zůstal další škrábanec. Aizen na Ichiga zase zaútočil. Máchal mu svým shikai přímo před očima, ale Ichigo je včas pevně zavřel. Ať se stane, co se stane... Teď tu svini dostane! Začalo se kolem něj shromažďovat reiatsu.
"GETSUGA TENSHO!!!" zařval z plných plic. Obrovský nápor jeho duševní síly se okamžitě řítil na rivala s jediným cílem: zabít ho. Aizen se okamžitě znovu pokoušel bránit. Nešlo mu to však už tak lehce jako předtím. Ichigovo reiatsu bylo totiž o mnoho silnější. V zrzkovi se mezitím nahromadila veškerá zloba, co až doposud zažil. Nechal ji volně plynout, aby z ní utvořil tak silné reiatsu jako ještě nikdy.
"Tohle bylo za Renjiho," pravil klidným hlasem a s hlavou skloněnou k zemi, "a za to, že jsi z Tousena udělal takového blbce. Protože kdyby ne, Renji by možná taky ležel tady kvůli tobě, ale nemusel by být obviňován ten, kdo za to v podstatě může jen proto, že má mozek zatemněný nějakými volovinami. A tohle... tohle bude za Inoue-san. Za to, že tolik trpí."
"Láska... Přátelství... Co to je? Prachsprosté... Jak ubohé. Jednou poznat, že jediné, na čem záleží, je moc. MOC!"
"Neser mě! GETSUGA TENSHO!!!" zařval už zlostí přímo šílený Ichigo. Mrsknul po něm poslední zbytky svého reiatsu. Teď nebo nikdy! Neměl už sílu na nic. Jen se díval, jak se jeho útok řítí na tu svini a doufal, že ho tentokrát dostane. Bohudík to fungovalo. Aizen se nestačil ubránit a zrzkovo reiatsu mu způsobilo mocnou ránu na hrudi. Klesl na kolena, upustiv svou zanpakuto. Ta jen s hlasitým zařinčením dopadla na zem. O pár sekund později ho následoval i Aizen. Stěží dýchal a silně krvácel.
"Za Inoue-san... Za Gina... Za Tousena... Za Nell... Za přátelství... Za lásku... Za Renjiho!!!" přešel k němu zrzek a probodl jeho hruď naskrz. Aizenova ústa naposledy vydechla a jeho oči se zavřely. Zemřel. Ichigo nad ním stál a nechal svou masku kousíček po kousíčku odpadávat na jeho tělo. Následně zmizelo i jeho bsn-kai. Zhroutil se na podlahu. Byl tak unavený! Sotva dýchal a jeho rány mocně krvácely. Byl tak unavený...
"Kurosaki-kun!" vyjekla Inoue.
"Inoue-s-san... Z-zachraň o-ostatní, p-prosím...," hlesl Ichigo a upadl do bezvědomí.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Werů :D Werů :D | Web | 11. listopadu 2012 v 20:58 | Reagovat

Úúúúúúúú! *3* Nejlepší díl! :D *3* Omo! Těším se na další a koukej ať je tam pořádná yaoi scénky s Renjim a Ichígém! *3* ♥

2 miko-kun miko-kun | 17. května 2014 v 11:53 | Reagovat

taki si myslim chce to ještě pěknou řádku dílů

3 Market Market | 6. ledna 2015 v 21:16 | Reagovat

Budeš s povídkou pokračovat? Je moc pěkná :)

4 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | 21. ledna 2015 v 0:48 | Reagovat

Gomene všem, chtěla jsem pokračovat, ale bohužel ode dne, kdy jsem napsala poslední díl do sešitu, uplynula hodně dlouhá doba a za tu dobu se toho hodně změnilo a teď už na psaní povídek mám málokdy čas.
Jinak vám všem děkuji za pochvalu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama