Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Fotka

11. října 2012 v 13:15 | Namikaze Sadako |  Super Junior slash
Tak, sourozenci, máte tu tu moju slátaninu na ty SuJuny, co jsem vám nedávno slibovala. Jako ale, řeknu vám, Eunhae je tak dom´konale roztomilý a sexy pár, že to nemá obdoby! Fakt ne! Já je miluju! Já vím, že je to jeden z nějobvyklejších párů ze SuJu, ale když tohle jsou moji dva největší biásci :3 Hyukie biasek no. 1 a Donghae biasek no. 2 :3 Miluju je. A spolu tvoří ten nej pár ze SuJu :3
K téhle povídce přišla inspirace jen tak náhodou. Uviděla jsem nějakou jejich roztomilou fotku (kterou teď ale nemám čas hledat, to víte, komp i mobil mám zapraný fotkama s nimi a o googlu ani nemluvě xD) a vzpomněla si na jednu strašně roztomilou povídku od mamči Kayleigh, řekla si chňááááá a nápad byl na světě. Mimochodem, psala jsem to do mobilu v autobusu. Škoda, že můj mobil nemá word... Bych to hned hodila sem.

Název: Fotka
Fandom: Super Junior
Pár: Donghae/Eunhyuk
Varování: 18+

Hotelový pokoj. Zvuk televize v něm hrající narušovalo jen ťukání do klávesnice na notebooku. Seděl u něj hnědovlasý muž a zamyšleně si projížděl svůj facebook. Nenatrefil na něm ale na nic jiného než na tisícovky vzkazů do fanynek. Ale ten věčný obdiv ho už nudil. Samé takové "Miluji tě, Donghae oppa", "jsi nejlepší zpěvák na světě", "vám to s Eunhyukem tak sluší" a tak podobně. Jo, kdyby tak svět věděl, že EunHae is real. Korejské Elfky by se z toho asi zbláznily. Donghae si raději ani nechtěl představit, jak by reagovaly. Ještě větší fan wars a určitě by jim něco udělaly. Určitě by něco udělaly jeho Hyukiemu, což on nechtěl dopustit. Radši na to přestal myslet a dál si projížděl svůj profil, když tu natrefil na něco, co ho pěkně rozhodilo.
"Eunhyuku?" obrátil se na blonďáčka sedícího u televize.
"Hn?" otočil on hlavu.
"Proč jsi dal na facebook tu naši fotku?"
"Promiň, myslel jsem, že to nebude vadit. Vždyť je to jen fanservis, ne?"
Pro Donghaeho to ale fanservis rozhodně nebyl. Na té fotce toho bylo k vidění až moc a nebyla to fotomontáž. Ne, že by se cítil trapně, to ne. Ale ta fotka podle něj prozrazovala až moc o jejich skutečném vztahu a to on nechtěl. Nechtěl, aby se o tom dozvěděla veřejnost. Bohatě stačilo, že o tom vědí ostatní členové skupiny a jejich příbuzní.
"Vadí mi to a dost. Ta fotka o našem vztahu vypovídá až moc. To chceš, ať celý svět ví, že spolu chodíme?" zlobil se. Eunhyuk k němu přešel. Zezadu ho objal kolem krku a políbil jej na něj.
"Ale no tak, lásko, promiň. Chtěl jsem ti jen udělat radost. Chtěl jsem mít na facebooku aspoň jednu naši společnou pravou fotku. A navíc, například české fanynky by určitě byly nadšené a podporovaly by nás, kdyby věděly, že spolu doopravdy chodíme. A nejenom ty české, ale jsem si jistý, že určitě celá Evropa."
"Myslíš?"
"Vím, lásko? Evropské Elfky jsou skvělé. Ty jsi ale mnohem lepší," políbil ho znovu Hyukie na krček. Prstíky jemně přejel po jeho hrudi. Hae se otočil. Nikdy se na něj nedokázal zlobit dlouho. Stačil jeden jeho jediný pohled a Donghae změkl. Úplně roztál, ztrácel se v Hyukieho vzrušujících polibcích a dotecích.
"Ale kdyby se o nás dozvěděly korejské Elfky, tak…," namítl zase hnědovlásek. Blonďáček ho ale umlčel polibkem. Donghae vmžiku zapomněl na to, že se na něj někdy zlobil. Jakmile se přestali líbat, přejel palcem po Hyukieho rozkošných rtících, přitáhl si jej za bradičku a zahleděl se mu do očí.
"Žádné korejské Elfky se nic nedozví. Nemám je rád, tak proto," usmál se Eunhyuk a věnoval mu vášnivý polibek. Vřele nechal hnědovláska, aby mu je oplácel, chutnaly tak úžasně sladce! Ucítil Hyukovu ručku na své šíji, jak ho jemně šimrá, druhou, jak ho příjemně hřejivě hladí po tváři. Pak ho jedna jeho paže objala kolem pasu, přitáhla si ho a přinutila usadit se na Hyukieho, který si s ním vyměnil místo. Donghae se odtrhl, aby se blonďáčkovi podíval do očí. Byl tak rozkošný! Jeho velké kulaté oči hleděly do těch Donghaeho čokoládových, rudé rtíky rozkošně pootevřené. Vykouzlil z nich roztomilý podmanivý úsměv a přisál se na hnědovláskovy rty.
Po chvilce se ale mladší odtrhl a schoulil se na blonďáčkově hrudi. Přitiskl se k němu, tak krásně hřál! Nechal se od něj hladit po rameně. Přičichl k jeho zářivým hebkým vláskům, tak nádherně voněly! Sklonil hlavu k ušnímu lalůčku a něžně po něm přejel rty. Několikrát to zopakoval. Hyukieho zrychlený dech ho přímo vybízel k další akci. Stejně něžně vsál lalůček mezi své rtíky a zoubky jej jemně skousl. Hyukie vydechl a prstíky přejížděl po Donghaeho zádech, jeho péče ho tak šíleně vzrušovala! Nechal ho, ať stejně láskyplně líbá jeho krček.
Zavzdychal, když se hnědovláskovy rtíky přesunuly na ohryzek a jemně jej kousaly a něžně operovávaly. Přitom něžně šmejdil ručkou po Donghaeho zádech. Tak krásně hřál! Hyukie se nemohl nabažit jeho dokonalého těla! Jako ve snách putoval prstíky ke spodnímu kraji Donghaeho trička, kterého ho okamžitě zbavil. Otevřel oči, aby se pokochal jeho nádherným sexy tělem. Nedalo mu to a přejel po něm dlaní. Tak sametově hebká pokožka! Blonďáček se pohledem vpil do jeho očí. Donghae so ho přitáhl za bradu a znovu políbil jeho rozkošně rudé rtíky. Dlaní si přitom pohrával s pramínky těch heboučkých vlásků. No jeho druhá ruka přitom zvědavě zkoumala Hyukieho záda. Mužné křivky, pevné svaly… Donghae byl vzrušený čím dál víc! Prstíky se dostal ke spodnímu kraji trička, které okamžitě letělo pryč. Náruživě přejížděl po jeho hrudi, tak nádherně hřála!
Hyukie zavzdychal. Donghae totiž našel jeho bradavky a něžně, ale přesto tak náruživě si s nimi pohrával. Žmoulal je a potahoval za ně, až blonďáček z té péče pomalu šílel! Jeho tělo se chvělo touhou a vzrušením! Nedalo se to vydržet…
Hyukie roztřeseně vztáhl ruku a něžně přejel po hnědovláskově hrudi. Chtěl mu tu slast oplatit, chtěl ho slyšet sténat! Našel jeho bradavku a stiskl ji. Mezitím opět ochutnával jeho rtíky a jazyk. Nechával se unášet na vlnách Donghaeho slastných stenů, úplně se v nich ztrácel. Byly tak vzrušující! Pomalu, ale jistě mu svlékal kalhoty…
Donghae, pobídnut Hyukieho počínáním, to udělal taky. Už to opravdu nemohl vydržet… Vyměnil si s blonďáčkem místo a vysadil si ho na klín. Podíval se do jeho rozkošných kulatých očí, teď plných zvláštního vzrušeného lesku. Chtěl vidět jeho reakci na tohle: pár prsty pronikl do otvoru a přitom dlaní stimuloval jeho úd. Párkrát se dotkl špičky žaludu. Vzrušovalo ho poslouchat Hyukieho slastné steny. Vzrušovalo ho sledovat, jak se chvěje a cuká vzrušením. Jak si slastí skousává své roztomilé a čím dál rudější a napuchlejší rtíky. Jak dlaně vzrušením tlačí do opěrátka od židle. Jak zaklání hlavu a mezi steny mělce dýchá. Jak vrcholí! Hnědovlásek před ním z dlaně vše svůdně slízl. Téměř všechno spolykal a věnoval své lásce vášnivý polibek, do něhož se Hyukie usmál. A protože už to nemohl vydržet, nasadil si prezervativ a použil lubrikant a opatrně do Hyukieho pronikl. Oba zasténali slastí. Blonďáček začal přirážet. Něžně a opatrně, ale tempo zrychloval. Počínal si přesně tak, jak to měl hnědovlásek, jehož náruživé steny se ozývaly celým pokojem, nejradši. Najednou v sobě ucítil příjemně teplou tekutinu.
"Hyu-kie!" zasténal hnědovlásek a vyvrcholil. Blonďáček se opatrně zvedl. Donghae po chvilce také vstal, přešel k němu, povalil ho na postel a ulehl vedle něj. Přikryl jeho i sebe dekou a přitiskl se k němu. Kašle na všecky korejské Elfky! Ať si jim třeba závidí i nos mezi očima! A vlastně si o nich můžou myslet, co chtějí. Třeba v v životě taky najdou lásku větší než trám!
Úplně se ztrácel v Hyukieho hlubokém pohledu…
"To už se na mě nezlobíš?" zeptal se ho Eunhyuk.
"Ty jsi tak roztomilý, že se na tebe člověk nemůže zlobit. Aspoň ne dlouho," usmál se na to Donghae a přejel mu prstem po nosíku a rtíkách. Věnoval mu vášnivý zamilovaný polibek.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama