Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Červenec 2012

Ruším pozastavení xD

31. července 2012 v 13:45
He... Hehehe... Mně jebne. Teď mi přišel email, že zkouška FCE se pro nedostatečný zájem ruší. A náhradní termín je až v říjnu. Uf... Už jsem se lekla, že budu mít nervy na dranc, v kýblu a podobně a že tento týden proležím v knížkách a nebudu se moct věnovat vám. To jsem si oddechla...
Ale dobrá prdel, že? xD Jen tak mě strašit s tím, že mám tak málo času a práce až nad hlavu a navíc se porese wifina... Jen tak se tam přihlásí málo lidí a já pak mám takovou fúru času na učení se... YATTA!

Pozastavení

30. července 2012 v 20:10
Sourozenci, gomenne, že jsem nic nepřidala. Ale o víkendu u mně byla láska s bráchou a navíc nešla wifina, protože byl odpojený modem a ti blbci ho ne a ne zapojit. No ale proč pozastavuji. Je to kvůli tomu, že v sobotu dělám speaking na FCE a musím se na něj učit slovíčka. A to víte, jak se je člověk celý rok neučí, tak to potom dopadá tak, že toho má až nad hlavu xD Pak ještě musím dodělávat tu knížku, ze které se učím a musím si to kontrolovat... No yare yare, jestli já to ve zdraví přežiju, tož to ude zázrak. To bude druhý nejhorší týden v mém životě, hned po svaťáku. Anebo první? Nebo svaťák skončí na druhém místě? No, každopádně to tu bude vypadat podobně (a se mnou taky).
Takže se tu prozatím mějte, nesežerte se tu a pamatujte, že veverky jsou potvory. Sežraly mi večeři a kamuflují to za šavlozubé ponožky.
Sayonara, I will really miss you *crying*
Naru nee-chan

Počátek konce...

27. července 2012 v 14:07 | Naru nee-chan |  Bláboly
Počátek konce?! To si ten Kishimoto dělá srandu... Už pár týdnů mám sto chutí mu něco udělat.
Nejdřív mi oživí Itachiho. Pak ho zase zabije. Já myslela, že když použil to koto amatsukami, tak se z té proklaté Kabutovy techniky dostal úplně. Ale teď mi zase oživil Oroxichta. No, sice si polepšil, ale jenom trošku.
Ten Tobi je taková krysa... Něco podobného jak Aizen v Bleachi. Ten byl skoro nedotknutelný a taky furt sílil. A měl nemožné zbraně a techniky. Jenže toho Ichigo s Uraharou zabili. Ale Ichigo přišel o své síly (nevím, jestli je už získal, jsem u 346. dílu).
Jenomže Narutík síly ztratit nemůže... myslím. A tahle válka je stejně závěr mangy. Jenomže já mám takový blbý pocit, že to skončí špatně. Vždyť si vemte ten konec: "dali do toho všechno a způsobili mu jen malou prasklinku". To není možné, oni ještě s něčím přijdou xD Kéž by ten Sasan dostal rozum a objevil se tam a zachránil je xD Všecko bych mu odpustila xD Kéž by mu ten Oroxicht řekl něco v souvislosti s tím, že vyvraždění Uchiha klanu byla nakonec i Tobiho zásluha a on by se nasral a šel by si to s ním vyřídit xD Já vím, že melu hlouposti, ale když na rinnegan funguje obyčejné genjutsu, tak co by na něj nefungovalo genjutsu někoho, kdo ovládl celý mangekyou sharingan a ještě si vyměnil oči?
Sakra, já bych tak chtěla, aby to všichni přežili a aby ta krysa chcípla a aby se Narutík stal Hokagem. Jestli ne, tak jedu do Japonska a tomu Kishimotovi asi... asi ho jebnu kamenem do hlavy a přinutím ho, aby ten konec změnil a aby pokračoval v kreslení xD Co pak budu bez Naruta každý čtvrtek dělat? Teď jsem se na čtvrtky těšila a byla jsem nasraná, když díl ještě nevyšel nebo jsem na to nakonec neměla čas xD
A když si to pojedu vyřídit s Kishimotem, tak se stavím i za Titem. Ten taky v tom ději dělá nemožné věci. Sebrat Ichigovi síly, to si dovolil hodně. Doufám, že mu je vrátí xD

Ichigo and Tensa Zangetsu by me

27. července 2012 v 12:36 | Naru nee-chan |  Mé kresby-WARNING! Nekoukat!
Tak to máte tady, sourozenci, ten děsně sexy obrázek nakreslený mnou. No teda, ta moje verze už tak děsně sexy není, ale máma říkala, že je to krásné xD
Hehe, ale ten fix miluju, asi s ním budu kreslit častěji *_*

No? Líbily by se vám moje kresby, kdybych byla mangaka?

Zabilo...

25. července 2012 v 13:38 | Naru nee-chan |  Super Junior
Bože, já jsem mrtvá. Já jsem totálně mrtvá z toho Heechula. Kristepane, jak tam vyskočil s tou flaškou nebo co to bylo a pak celá ta reklama xDD Škoda, že podobné reklamy nehrají u nás, hned by se na to dívalo líp xD Nemám pravdu, sourozenci?
A jak chtěl vyfotit v těch trenkách xDDD No to jsem sebou švihla o zem. Měli mu to dovolit xDD *ani psát nemůže, jak se chlame*
A potom, jak políbil tu ženskou (blé), tak potom ty zvuky xDDD *představila si na něm Siwona*

Chudák Donghae xD

25. července 2012 v 12:24 | Naru nee-chan |  Super Junior
Chudáček, polili ho vodou xD Spát takhle vedle mě, tak se spíš rozplývám a fotím ho xD
Byl roztomilý, jak spal, nemuseli ho budit.
Hele, ale nevíte, kdo se to tam tak šíleně řehtá? Ten řehot je totiž docela vražedný xD

Láska-3. a závěrečná kapitola

24. července 2012 v 23:26 | Naru nee-chan |  Láska (Boys Love 1 ff)-dokončeno
Jo! JO! JO! JO! JO! JOOOOO!!! Já to dokázala! Dopsala jsem další povídku delší než 1 kapitola!!! To je rekord, to chce potlesk a fanfáry, sourozenci!!! A už mi přišla i obetovaná :)
Takže, nebudu to moc obkecávat. Pojďme na info o dílu.
Warning: 18+
Beta: Justinka
Věnování: jí za to, že se o ni celou dobu starala :)
"Kam jdeš?"
"Zařídit takovou maličkost," obrátil se, došel ke dveřím a přisunul k nim jednu postel jako barikádu. Přešel zpátky k němu, vylezl si na lůžko, klekl si na čtyři a než se znovu přisál na jeho rty, pošeptal mu do ouška svůdným hlasem: "Nechci, aby nás tu někdo načapal, víš?"
Noeru mu znovu obtočil paže kolem pasu.
"Tak to je potom pochopitelné," odpověděl a věnoval mu sérii vášnivých polibků.

Diploš za bleskajdu od naruto109

24. července 2012 v 14:31 | Naru nee-chan |  Diplomy pro mně
Konečně nějaký diplom pro mě xD Jo, po dlouhé době jsem se přihlásila do bleskovky, tak to má své ohlasy xD Tady to je, sourozenci:

Arigato. *nosebleeding*

Obrázek od Reita-chan ^_^

23. července 2012 v 23:50 | Naru nee-chan |  ostatní
Konečně jsem taky něco dostala já xD Sourozenci, tohle dělala moje úžasná Reita imouto-chan ^_^ *je šťastná, že má Reitu za ségru... počkat... ségru?*
No, musím zdrhnout z pokoje (mám tu nečekanou návštěvu), tak to moc obkecávat nebudu. Máte to tady :)
Arigato, je to roztomilé^_^ Hehe, to mám roztomilý dáreček na narozeniny xD

Totok jde na profilku na facebook-moje nová podoba.
Tak nic, já mizím. Oyasumi minna-san^_^

Sourozenci, nechcete mě někdo naučit nastavovat layouty

21. července 2012 v 22:51 | Naru nee-chan |  Bláboly
Nebo mně vážně z toho jebne. Já to uměla. Jenže zapomněla. A nemůžu si vzpomenout, jak se to dělá, kurva. A tutoriál jsem furt nenašla. A Lulina mi někam zdrhá.
Takže z toho vyplývá co? Že ten layout tu nastavený jen tak nebude. Protože dneska jsem ho dodělávala a pak se srala s nastavováním na zkušební blog (ten jsem si radši založila kvůli tomu, jak jsem chytala nervy minule u nastavování layoutu-však to tu vypadalo jak po výbuchu). No, a zítra dělám oslavu, která bude pokračovat beztak až do pondělka. A pak dělám další oslavu, tentokrát pro bráchu a lásku. A ta bude trvat taky déle než jeden den xD
Háá, já se na ně tak těším^_^
Sayonara :)

The return of zanpakuto

20. července 2012 v 13:51 | Naru nee-chan
Tak, sourozenci, je tu ta nová povídka. Co dodat? Jen to, že Tensa Zangetsu je můj miláček a v páru s Ichigem je to dokonalá kombinace *srdíška v očích a rozplývá se*
Objevila jsem na ně úplně nádherný obrázek, který nakreslím:

Cover:

Fandom: Bleach
Pár: Tensa Zangetsu a Ichigo
Warning: 18+
Věnování: celé mojí rodině za to, že jsou mými SB a mají se mnou trpělivost xD

Jak se jazyk dvou bláznů zaplantal

20. července 2012 v 11:36 | Naru nee-chan |  ostatní
Ano, sourozenci, hádáte správně. Mám tady ty přeřeky. Prostě včera se sešli dva blázni do k-popu a tlachali o Super Junior a SHINee. A takhle do dopadá, když o nich mluvíte extrémně rychle:
"Já nechci, aby byl Taemin Korejec, ale aby byl Korejec."
"Heechul šel do mosta."
"Já si na vodítku vedu Eunhyuka." (Zabilo. Skácely jsme se k zemi.)
"Já ze řvaní spím."
"V prdeli bych je neposrala." (WTF?)
"Já si pojmenuju Eunhyuka Eunhyuk."
Etoo... My jsme naprosto normální, jo?
image

image

image

image

image

image

image

image

image


Nee-chan má narozeniny

20. července 2012 v 11:18 | Naru nee-chan |  Bláboly
Ano, sourozenci, už tu straším 20 let. Je to ale strašná doba, co? Když si vzpomenu, že jsem včera ještě byla mladý teenager a bylo mi náct xD A teď je to v prdeli xD Sakra... Zase o rok blíž hrobu xD Ale tak to bylo, je a bude.
A že jsem na vás hodná, tak mám pro vás přichystaných fůru dárečků :)
Zaprvé se můžete těšit na novou jednorázovku na fandom Bleach, na pár Ichigo a Tensa Zangetsu. Já nevím, jak vy, ale já tenhle pár mi-lu-ju!
Zadruhé: napíšu pokračování Karakura Bishonen Love nebo Cesty (podle toho, na co budu mít nápady).
Zatřetí: v nejbližších dnech se těšte na nový layout. Tenhle už je trošku okoukaný, ne? Ale já jaksi zapomněla, že ho chci vyměnit a ještě ho ani nemám hotový xD A to jsem se ještě chtěla domluvit s Lulinou, ať mě naučí to nastavovat, protože tutoriál, který by mi vyhovoval, jsem ještě nenašla a minule, jak jsem u toho chytala nervy, tak je mi od nich špatně ještě teď, jak si na to vzpomenu. A to jsem ten lay chtěla nastavit dneska xD Jáj, ta moje hlava děravá... A to mám záhlaví z toho layoutu na ploše xD
Začtvrté: zítra se možná těšte na další díl Lásky :) Teda, pokud mi přijde obetovaný. Ale psala jsem tam, že to chci do týdne a zítra tomu bude týden, co jsem to posílala. Tak snad se dočkám :) Holky toho určitě mají hodně.
Zapáté: mám pro vás nachystaný parádní článek o tom, jak jsme se včera přeříkávaly. Některé hlášky stojí fakt za to, tak doufám, že vás to pobaví xD

A takto se budu nacpávat v neděli na oslavě xD Jáj, udělám jim ramen, večer posedíme u ohně a budem opékat MARSHMELLOW*_* *_* *_* *_* JÁ ZBOŽŇUJU MARSHMELLOW!!! *slintá*

Zase jedna píča, co napsala :/

18. července 2012 v 12:17 | Naru nee-chan |  Bláboly
Ne, vůbec mi neleze krkem, jak si někteří inteligenti zvyšují sebevědomí tím, že lozí po blozích a otravují komentáři typu "máš hnusný blog, smaž si ho" atp., a přitom si nepřečtou ani jediný článek.
Proč tohle píšu? Protože zase mi jedna taková kráva napsala. Tentokrát to není slečna Yuri, ale nějaká Banalita. Že by pro ni bylo banalitou tohle dělat a snášet pak ty reakce plné nadávek na ni? Vážně to nechápu...
A co, že mi ta slečna napsala? Uvedu zde naši konverzaci, která proběhla pod předchozím článkem (obrázek Tensa Zangetsu-chana):
15 Banalita Banalita | Web | Dnes v 11:05 | Reagovat
WTF? HNUSS s dvěma s! to je blbost. I můj blog je 100000000000000000000000000000000000000x
lepší než TOTO! Pitchovina! Píčovina! HNUS! Odstraň blog z povrchu zemského!
16 Naru nee-chan Naru nee-chan | Web | Před 21 minutami | Reagovat
[15]: A hele, další, co si zvyšuje sebevědomí. Ani to do kolonky "web" neumí napsat svůj blog a dá tam odkaz na Gladiatus. Co, bojíš se, že ti vynadám? TO se boj, protože tvůj web si umím najít i jinými způsoby ;)
17 Banalita Banalita | Web | Před 11 minutami | Reagovat
[16]: Dobrá. Založím si web, aby se neřeklo!
18 Naru nee-chan Naru nee-chan | Web | Před 5 minutami | Reagovat
[17]: Fakt? To jsi teda odvážná, holka xD To dopadne jak s Yuri a anti otaku xD
O co, že ten můj web je už teď 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000x lepší než ten tvůj? A to neříkám podle svého názoru. Ale podle názoru mé rodinky, která by se mě jistojistě zastala :) A divila bych se, kdyby ti tam chodily kladné komentáře :)
A jestli si myslíš, že jsi mě naštvala, tak jsi na omylu. Já kdybych měla soptit z každého takového blbečka, co jen chodí po blozích a otravuje těmihle komentáři, nebo soptit z každého takového, co si založí fakt vymatlaný anti blog, tak tu asi už nejsem, protože by mě trefil šlak.
Mimochodem, lituji tě, pokud máš tak nízké sebevědomí, že tohle děláš. Navštiv psychologa, možná ti pomůže ;)
Víc k tomu nemám co dodat, však to pochopíte z těch komentářů. Jo, vlastně. Ona tohle nedělá jenom mi (už nebude, blokuji si ji), ale i jiným blogerům. A tak vás žádám: šiřte tyhle informace dál.
A mimochodem, ona si do kolonky "web" dala odkaz na Gladiatus xD
Lhát se nemá, holka :)

Tensa Zangetsu by moje druhé já

14. července 2012 v 12:26 | Naru nee-chan |  Mé kresby-WARNING! Nekoukat!
Sourozenci? Já tady vlastně nejsem. Já se tu jen skrývám před mým druhým já, jo? Tak pšt a neprozraďte mně. Arigato. A mimochodem, dlouho nepřibyl žádný obrázek, že? No, tak přidávám tenhle výtvor, který jsem tak trošku tomu mému druhému já lohla. Teď to druhé já zrovna píše jednu zhovadilou scénku ve třetím dílu Lásky, který pro vás chystá, tak doufám, že si mně nevšimne. Ono totiž to druhé já to zatraceně nechce zveřejnit. Což nechápu.
Etoo... Nemyslíte, že je ta schizofrenie celkem nebezpečná, když se tak dlouho neprojevuje a pak to přijde zničehonic?

Cesta-13. díl

13. července 2012 v 13:48 | Naru nee-chan |  Cesta (Naruto a HP crossover)
Sourozenci, dneska je pátek 13., pokud se nemýlím, že? A protože 13 je v některých případech šťastné číslo, tak tu mám pro vás 13. díl Cesty. Mimochodem, víte, že pátek 13. má doopravdy spojitost s čarodějnicemi? No nic, k povídce. Já si fakt musím pohnout s tím psaním. Ale mám v poslední době nějakou psací náladu, tak to vidím na dobré časy. A víte, co? Já jsem předtím brečela smíchy. Fakt. Takhle už jsem dlouho nebrečela smíchy. Ale když ta recenze na tu novou Luliny povídku je takový bombovní dojeb xD Jsem to četla i máti a ta, až pro slash a yaoi nemá pochopení, tak se tomu smála. Dobrý, co? Ách jo... To bude tím počasím. V červenci má být horko a ne taková zima. Jo, počasí jeblo. A jebe i yaoistkám a slasharkám. Můj domov je jeden velký blázinec. Což mi připomíná, že už mě vlastně nemusíte vézt do Bohnic ani do Opavy. Mně náramně stačí můj domov, kam i vlastně patřím. Včerejšek byl toho důkazem. Ne, toho je důkazem celý můj minulý, nynější i budoucí život, pokud se toho dožiju *zaklepává*.
A vy si mezitím čtěte, jo? Je to pro vaše dobro.

"Jo. Tohle už dávno přišlo," povzdechl jsem si. Tahle řeč celkem prolomila mé Uchihovské já. Mou masku. Jo. Přesně tak. Uvnitř jsem jen troska, co neví, co se sebou. Jak přestat žárlit na to, že otec má Itachiho radši. Jak přestat nesnášet zbytek Team Kakashi. Vždyť co mi vlastně udělali? Jsou mi jenom loutkami, na kterých si vylévám zlost na otce. Ale kdyby věděli, do čeho jsem se teď dostal, určitě by mi přišli na pomoc. Jak rád bych je teď viděl…
Ale co on sakra myslel tím, že snad přijde čas, kdy poznám jakousi nespravedlnost a chuť pocítit moc nejlepšího kouzelníka na světě?

Povídka na přání pro Katherinex-1. část

12. července 2012 v 15:58 | Naru nee-chan |  povídky na přání
Sourozenci, já se zase rozepsala. Jo, tohle měla být jednorázovka. Už jsem jak Lulina, která taky nedokáže napsat jednodílovku kratší jak na 3 strany xD Tohle bude mít tak... Pět, šest dílů? Já sama nevím. A kdo by to potom měl vědět, když ne já? Vy? Vy asi taky ne, že? Ale já vám, řeknu, kdo to ví. A z koho to ve vůbec žádném případě nedostanu ani heverem. Osud! Jo, to je taková svině, nic vám neprozradí, ale ví všechno dopředu! Napíchnout ho na kel šavlozubé ponožky je fakt málo.
Jo, k povídce: píše se mi zatraceně dobře. To asi proto, že jsem takové hovado (podle toho ta povídka taky vypadá), a taky proto, že je tam ten šílenec Lojza. Jop, za den jsem toho měla napsáno dost na to, že jsem neměla čas. A taky na to, že jsem půlku charakterů z Kuroshitsuji zapomněla a musela jsem to tahat z paty. Asi bych se taky měla napíchnout na ten kel té šavlozubé ponožky, ale myslím, že by to taky bylo málo. Asi si to Kuroshitsuji skouknu znova. Kéž by tak byla třetí řada... Muheheheheheh, že ten konec té druhé řady úplně vybízí k pokračování? Ciel a Sebby spolu navěky... BWAHAHAHAHAHAH, yaoi mozek přemýšlí. *devil face*
Doufám, že se vám povídka bude líbit :)
PÁR: Sebby/Ciel-můj oblíbený!!!
WARNING: pedofilní 15+ (je tenhle warning vůbec logický?)
VĚNOVÁNÍ: Katherinex
BETA: Mokkun z Boku no Pico

Překvápko!!! Udělala jsem k tomu i cover xD

HanChul-wallpaper by me

10. července 2012 v 13:41 | Naru nee-chan |  Wallpapery
Sourozenci, tak mě napadlo, že si udělám nový layout. Protože ale nevím, kdy budu mít čas ho dodělat, udělala jsem si zatím obrázek do záhlaví a dávám ho sem jako wallpaper. Doufám, že se vám bude líbit ^_^ Kdo chce, tak si ho může stáhnout :)

Miluju růže a Super Junior!!! A také photoshop!!!

Dárek pro Lulí imouto-chan

5. července 2012 v 13:33 | Naru nee-chan |  ostatní
Lulí imouto-chan je právě od včerejška plnoletá. A to znamená co? Že už legálně může slash xD Gratuluji xD A přeji všechno nejlepší :)
Gomen, ale nemám čas čekat než se dárek nahraje (je to video) na youtube, tak sem dávám odkaz na můj kanál na yt. Snad se video bude líbit :)

Nech mého Yesungieho na pokoji

5. července 2012 v 13:31 | Naru nee-chan |  Super Junior
Haha, tak jsem objevila perfektní obrázky, sourozenci. Přímo si vyžadovaly udělat z nich meme xD