Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Květen 2012

Layout

31. května 2012 v 15:33 | Naru nee-chan |  Super Junior slash
Taky jste překvapeni, sourozenci? Já jen, že tohle je ta povídka, kterou jsem slibovala Luli(ně) za vítězství. No, tak ji tady má za druhé místo. Nemám k tomu moc co dodat, snad jen to, že tohle je dá se říct můj první slash na tenhle fandom. Tak snad se vám to bude líbit^_^
FANDOM: Super Junior (jak jinak)
PÁR: podle páru na layoutech jsem si vybrala EunHae (jak jinak)
POSTAVY: Leeteuk, Kyuhyun, Donghae, Eunhyuk (jak jinak)
WARNING: 18+ (jak jinak)
ANOTACE: neznám povahy členů Suju, maximálně vím něco málo o Donghaem. Takže povídka je víc nebo míň OOC (jak jinak).
VĚNOVÁNÍ: Luli(ně) za krásné druhé místo v soutěži o hezčí layout a všem, co pro mě hlasovali (já fakt nevím, proč jsem vyhrála). Jak jinak.

Teukie

31. května 2012 v 13:59 | Naru nee-chan |  Super Junior
Sourozenci? Já si při pohledu na tenhle obrázek připadám jak ten Eunhyuk v té povídce, co se vám zde chystám dát. On totiž hodiny fascinovaně hleděl na monitor a já jsem toho schopná taky, co se týče téhle fotky. Prostě, jak jsem si tenhle obrázek stáhla, okamžitě bylo rozhodnuto, že jde na plochu, wallpaper, layout, tričko a na zeď v pokoji.
On je tak... tak... tak... Neskutečně roztomilý, hezký, překrásný a já nevím, co ještě. Až to možné není. U normálního člověka teda ne. Tohle je mimozemšťan zřejmě. Jednou se fakt do té Jižní Koreje podívám a zůstanu tam aspoň půl roku xD A je mi jedno, jak se tam dostanu. Já jsem schopná tam dolézt i pěšky, fakt.
Nemám už slov k tomuhle obrázku...

To je moje panenka xD

Leeteuk by me

30. května 2012 v 21:05 | Naru nee-chan |  Mé kresby-WARNING! Nekoukat!
Sakra, sakra, SAKRA! Ta potvora přírodní uhel mi bere čas na psaní povídek, sourozenci. Chápete to? Já celkem jo xD Protože když já ho tak zbožňuju!!! Uhel i Leeteuka xD Ale i když myslím, že originál je o dost hodně hezčí, tak ten obrázek se mi taky líbí. Nevím, snad proto, že napoprvé se mi Teukie celkem povedl, nemyslíte? A chci od vás kritiku a ne hodnocení typu "je to krásné, taky chci umět tak kreslit". Takže Luli, Keigh, pusťte se do toho. Já sama si myslím, že to jedno oko mám divné *padla*

EunHae-wallpaper

29. května 2012 v 15:33 | Naru nee-chan |  Wallpapery
Jinak mě napadlo, že ten obrázek, co je jakože v záhlaví tohohle layoutu dám jako wallpaper volně ke stažení. Takže kdo by chtěl, tak si ho klidně může dát na plochu :)

Nový dess

29. května 2012 v 15:28 | Naru nee-chan |  O blogu
Uf, tak soutěžní lay je konečně nastaven. Nicméně musela jsem ho ještě upravit, protože kdybych to neudělala, tak asi skončím v blázinci. Nastavovalo se to tak pitomě, že jsem se s tím srala dva dny. Fakt, dva dny. To je můj rekord, sourozenci. Ale právě proto, že jsem to upravila, tak ten dess vypadá takhle teďkom. No, budu se muset zeptat Luly, jak ty svoje laye nastavuje, protože já už na to pomalu nemívám nervy. Nicméně doufám, že jsem tomu tím neubrala na kráse a že se vám lay a nové uspořádání menu líbí :)

Teru pro Hizaki imouto-chan

27. května 2012 v 22:13 | Naru nee-chan |  Mé kresby-WARNING! Nekoukat!
Tak, je tady první obrázek na přání. Konečně mám splněnou první objednávku z téhle várky. Uf, omlouvám se, že to tak trvalo, ale předtím jsem se musela učit na přijímačky a teď doháním objednávky, takže píšu povídky na přání (ty už mám díky Bohu všechny hotové a zveřejněné) a taky jsem chtěla přidat další díly Cesty a Karakura Bishonen Love. Na těchhle povídkách už se taky pracuje, nebojte. No, ale i když má Hiza-chan pozastaveno (a zřejmě na dost dlouhou dobu), tak jsem si řekla, že až se sem vrátí, tak ji uvítám obrázkem :)
Doufám, že se bude líbit.
Hehe, ale jinak musím říct, že ten Teru se kreslí strašně dobře a jde to jak po másle, to jeho kreslení. To asi bude tím, že jemu jde jak po másle kreslení Kamija a dopadne to skvěle xD A jako, zbožňuju ten přírodní uhel, fakt! Tuším, že s ním budu kreslit častěji, protože se s ním dělá úplně báječně a výsledek někdy fakt stojí za to :)

Jinak nový lay čekejte zítra. Chtěla jsem ho nastavit dneska, ale nemám na to čas. Tak oyasumi minna-san^_^
Naru nee-chan

Vyhodnocení soutěže o hezčí layout

27. května 2012 v 17:25 | Naru nee-chan |  O blogu
Jak jsem slibovala, dneska končí hlasování. A vítězem se stává...

Na dobrou noc... přidávám povídku na přání pro Nyoko-chan

26. května 2012 v 23:18 | Naru nee-chan |  povídky na přání
Tak, další a tím pádem i poslední z objednávek je vyřízená, sourozenci. Můžete dále objednávat.
Fandom: Death Note
Paring: Mello a Light
Warning: 18+
Anotace: povídka je mírně OOC. A také není romantická, jak měla být, za což se Nyoko-chan omlouvám. Ale i tak doufám, že se bude líbit. Já jsem s ní nadmíru spokojená. Na ty dva šílence se píše opravdu dobře. Vlastně mně se píše dobře na všechny šílence, hlavně na Mella, jak jsem teď zjistila. Mimochodem, jaktože se mi píšou dobře yaoi povídky na Kiru, když ho nenávidím, to by mě teda fakt zajímalo. Nebo na Sasana. Ta Cesta se mi psala neskutečně skvěle. Jo, taky si říkám, že bych ji tu už mohla přidat xD No ale teď už šup na povídku.
Tvl, na tom obrázku má ten Light tak roztomilý pohled, že skoro zapomínám, že ho nesnáším xD
Jinak, přeji všem krásnou dobrou noc^_^

Mello a Matt

26. května 2012 v 22:09 | Naru nee-chan |  Trocha těch yaoi párů:-)
Sourozenci, tak z tohohle obrázku mě šlehne!!! Totální nosebleeding, ale jako fakt *hledá kapesníky...hovno, to jí stačit nebude, bere si prostěradlo z postele*
Ale tohle je jakože fakt skvěle namalované. Taky chci takhle umět zacházet s barvama... Ty Mellovy vlasy vypadají úplně jak pravé *fascinovaně na ně čumí* Fakt. Tohle mi jednou skončí na layoutu nebo wallpaperu.

Fantastic Baby and Emotion

25. května 2012 v 23:00 | Naru nee-chan |  BIGBANG
Já nevím, jak vy, ale mě z těchhle dvou songů pořádně jebe... BOOM SHAKALAKA xD A v tom prvním videu v čase 1:13 mi ten Korejec normálně připomíná Archera z Fate/Stay Night. Kurnik, tohle anime už musím konečně dokoukat xD


L~Prelude 12/21 ~Mello

24. května 2012 v 14:21 | Naru nee-chan |  Trocha těch yaoi párů:-)
Sakra, mně se to video tak líbí! Mello... Light... Moje oblíbené postavy v páru... Já ani nevěděla, že existuje paring Mello x L. No, tak teď už to vím *To je logické, ne? No jo, ale ona je vlastně debil*
Ty postavy v Death Note jsou tak skvěle nakreslené... Už se těším, až dokoukám Bleach a pustím si nějaké další anime od těch tvůrců. Jo, a mám v plánu Death Note pustit i svojí neteři, ze které dělám k-pop fanynku (to se mi daří, je do toho zblblá pomalu víc jak já), otaku a yaoistku (Gravitation zabírá-jo, je to sice shounen-ai, ale jako první anime tohohle žánru si myslím, že je to dobrá volba, vždyť na tom začínalo spousta hovad-jako třeba Lulí a já xD).
No ale ještě k videu: celkově je skvělé! Nejen pár v něm, ale i ta hudba. Ta mi teď zní v hlavě *okamžitě stahuje*

Povídka na přání pro Ross imouto-chan

23. května 2012 v 21:47 | Naru nee-chan |  povídky na přání
Sourozenci, máte tady další povídku. Vlastně ji má tady hlavně Ross-chan. Užijte si ji. Páč mým rukám při psaní tohohle "dílka" hrabalo. Hned vysvětlím, proč. No, celkem dobře umím psát na klávesnici, a tak se někdy stane, že píšu prostě poslepu. Však to znáte. A někdy se povedou opravdu dobré překlepy. To taky zajisté znáte. No, a já místo slovo "slasti" napsala "slashi". No nejsem já slashařka? Prostě, hovado se nezapře ani při psaní všemi deseti (a teď nemyslím povídky a ostatní fanarty).
Fandom: Naruto.
Paring: NaruSasu.
Warning: 18+ (já vím, že to sem nemusím dávat)

Jak jsem spal s chlapem

22. května 2012 v 20:33 | Naru nee-chan |  ostatní slash
Sourozenci, zbijte mě. Já zapomněla, že pro vás mám schovanou povídku.Tentokrát prošla betareadem, tak doufám, že se vám to bude líbit více než kdyby jím to neprošlo (Luczaidě se omlouvám, ale nemám čas to číst, musím si pohnout s povídkama na přání).
Název: Jak jsem spal s chlapem
Fandom: jak už název může napovědět, je to How I Met Your Mother (česky Jak jsem poznal vaši matku).
Paring: Barney/Ted
Warning: 18+
Beta: Luczaida (nebo taky na http://betujeme.blog.cz/)
Enjoy it! :)

Jak jsem zase chcípala na skypu

21. května 2012 v 22:33 | Naru nee-chan |  ostatní
Sourozenci, mě ty konverzace s Keigh jednou fakt zabijou (jako by se už nestalo, protože dneska jsem při jedné konverzaci s ní chcípla hned 2×).
Ty hlody o těch horníkách a Nobelovce za yaoi... No nemá mamča naprostou pravdu? Pojďme demonstrovat za Nobelovku za yaoi xD Anebo aspoň za anketu "největší hovado roku" nebo něco podobného xD

Soutěž o lepší layout

20. května 2012 v 13:36 | Naru nee-chan |  O blogu
aneb Tímhle se ruší pozastavení na tomto blogu :)
Sourozenci moji, tohle je první soutěž, co zde vyhlašuju. Ale není to soutěž typu SONB, SONC atp. Ale. Jde o to, že já s Lulinou jsme si daly soutěž o to, kdo ze stejných obrázků udělá hezčí layout. A aby to bylo spravedlivé, bude lepší, když to rozhodnete vy, čtenáři našich blogů. Ale já vím, že to vyhraje ten Lulin xD
Termín hlasování: máte na to týden, čili v neděli 27. 5. končí hlasování.
Tak jo, pod perexem máte ukázky:

Pozastavení blogu

17. května 2012 v 15:38 | Naru nee-chan
Sourozenci moji, gomen, ale musím pozastavit blog úplně. Neboť v sobotu dělám ty přijímačky na vysokou a musím se učit. A taky jsem chtěla zhubnout, takže si huntuji tělo sportem xD
No nic, držte mi palce, protože na tu školu se zatraceně chci dostat. A taky musím.
Takhle budu vypadat následující dny.
Tak nic, no. Bye nyappy ^_^

Kakashi a Gai gif by me

16. května 2012 v 19:47 | Naru nee-chan |  ostatní
Další gif, co jsem dělala. Heh, jak prý JANKEN JANKEN JANKEN xD Tahle scéna neměla chybu. Ostatně, jako všechny, kde Kakashi a Gai spolu soupeří, sourozenci^^

Nyapppy In The World 1

15. května 2012 v 21:40 | Naru nee-chan |  An Cafe
Tohle je prostě nejlepší věc od An Cafe. A m., říkej si, co chceš, ale mně se Antic Cafe taky líbí, zbožňuju je. A nejradši mám právě Nyappy In The World.
So, brothers and sisters, let's be NYAPPY xD

A musím tu přidat ještě jedno video, které jsem viděla právě teď. Kristepane, já u toho brečela smíchy xDD Ale prostě, že plyn smrdí jak shnilá cibule a je to oznámení Nyappy Gas a že Gasko-chan má rád lidi, co tak smrdí... A jak Bou se tam nakroucel před tou kamerou, jak dělal tu imitaci a jak ho pak Teruki napodoboval... No konec, prostě já mám dost xDDD Tohle si okamžitě stahuju xDD A taky, chudák Bou, jak ho tam Miku nebo kdo tahal za ty nohy, či co to s ním na té zemi robil (ale rozuměla jsem mu, jak řve ITTAI) xD No, a samozřejmě ty polibky... To jsem si musela udělat screeny.

ItaSasu wallpaper by me

12. května 2012 v 22:58 | Naru nee-chan |  Wallpapery
Sourozenci, mně ten photoshop začíná pomalu bavit více než ruční kreslení xD Ale nebojte, na výtvory z papíru nikdy nerezignuju. I když ten poslední, co jsem dělala, dopadl špatně a asi ho nezveřejním. Pokoušela jsem se totiž o malbu xD No nic, tady máte ten wallpaper. To je tak, jak nemám co pěkného na plochu. Tak pak dny trávím u photoshopu a mám z toho nervy v kýblu, protože tam furt cosi nejde xD

Nový díl mangy Naruta aneb WTF?!

11. května 2012 v 13:51 | Naru nee-chan |  Bláboly
Grrr! Jako, co to bylo? Já toho Kishimota fakt jednou ukamenuju nebo co! Tu mangu jsem sice četla už včera, ale stejně to ve mně nechalo psychické následky i na dnešek...
A to už jsem myslela, že Itachi tam bude do konce. Jako kdybych tu mangu neznala, pche...
Chudák. Kabuto ho na konci přeseknul vejpůl. Zrovna v momentě než Itachi stihl použít techniku, kterou by ho odrovnal, tu svini...
Ale ne. Itachi předtím aktivoval Tsukuyomi a Sasuke jakési jiné genjutsu. Ne. Kabuto se do něj musel chytit. Jsem optimista. Musel se do něj chytit a Itachi se Sasukem ho nějak převezli. Itachi je hlavinka. Třeba to nakonec bude tak, jak když Deidara vstoupil do Akatsuki a bojoval přitom s Itachim. Chytil se do genjutsu a málem zabil sám sebe, protože si myslel, že tu bombu nebo co to bylo nastražil na Itachiho. A takhle nějak to musí být v následujících dílech mangy xD
Itachi nesmí znovu zemřít. Už jednou jsem ho obrečela. Fňuk...
Tohle je strašně hezký obrázek, který byl přiložený k nejnovější manze:

Takové smutné... S tím leskem v očích vypadá, jak se mu chtělo brečet...