Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Listopad 2011

SHINee-Lucifer

30. listopadu 2011 v 22:05 | Naru nee-chan |  SHINee
Haha! Lula mě nakazila xD Tuhle písničku (a vlastně i mv) jsem shcopná sjíždět celých 30 minut, co jedu do školy xD A pak dalších 30 minut, co jedu dom xD

Mám jen jedno slovo: TAEMINNIE!

Povídka na přání pro Iwu-4. díl

28. listopadu 2011 v 12:20 | Naru nee-chan |  povídky na přání
Haha! Naru nee-chan zůstala dneska doma a projevilo se to na aktivitě co se povídek týče! A proto je tady další dílek povídky pro Iwu:-) Gratulujte mi! (má moc velké sebevědomí) Přeji pěkné počteníčko:-)
Warning: tak 12+ xD

Obrázek na přání pro chrissie-chan

27. listopadu 2011 v 20:02 | Naru nee-chan |  Mé kresby-WARNING! Nekoukat!
Říkám, že nakreslit obrázky mi trvá kratší dobu jak vymyslet povídky xD Tady je Gaara pro chrissie-chan :) Doufám, že se bude líbit :)

Jinak, stále si můžete o obrázky psát:-) Odkaz najdete v menu pod ikonou "objednej si".

Jsem čím dál větší otaku xD

26. listopadu 2011 v 19:17 | Naru nee-chan |  Bláboly
Tohle sem musím napsat. Konečně mám vybranou vysokou:-) Mám sice už po maturitě, ale teď studuju jazykovou školu. No, takže trápení na výšce mě teprv čeká, ještě ho nezažívám xD Ale já se tam těším. Protože jako správný otaku jsem si vybrala japonskou filologii xD Jsem fakt blázen. A protože na té škole, kde chci jít, je to pouze jako dvouoborové studium, tak jsem si k tomu přibrala ještě čínskou filologii a tyhle dva obory dohromady jsou prý šíleně těžké xD Jsem fakt blázen xD Ale já se budu snažit;-) Mimochodem, vybrala jsem si Palackého univerzitu v Olomouci. A kdo by to chtěl vědět podrobněji, tak je to Filosofická fakulta, katedra asijských umění.
No, a dneska jsme tam byli na dni otevřených dveří. A řeknu vám, tenhle obor je fakt super. Přijímačky se tam nedělají (akorát test studijních předpokladů), můžu rok studovat v Japonsku (to pokud udělám nějaké šíleně těžké testy), pak se tam jezdí na Erasmus (pro ty, co nevědí: to jsou výměnné pobyty), no ty bláho! Fakt se tam těším:-) Akorát mě štve, že je to moc daleko a nebudu se tak často vídat se svým miláčkem, se svými přáteli a rodinou a nebudu moct tak často jezdit na koni:-( Ale jen, co to půjde, tak se samozřejmě budu snažit tohle vše dělat:-) Ale fakt se tam těším:-) Na univerzitě funguje nějaký japonský klub, který se studentům i veřejnosti snaží ukázat Japonsko jinak než ho studenti vidí na přednáškách. Takže pořádají festivaly, workshopy atd. No jako, fakt je ta škola super:-) I rodilí mluvčí tam čekají na studenty, samozřejmě xD

Povídka na přání pro Iwu-3. díl

24. listopadu 2011 v 22:21 | Naru nee-chan |  povídky na přání
Tak, je tady další dílek povídky. Už se v něm začíná něco dít, ale warning bych nedávala žádný. Přeji pěkné počteníčko:-)

Versailles-Kamijo kisses Teru, fun video a pár písniček

23. listopadu 2011 v 21:40 | Naru nee-chan |  Versailles
Ha! Tak roztomilý úsměv xD

Povídka na přání pro Iwu-2. díl

21. listopadu 2011 v 22:31 | Naru nee-chan |  povídky na přání
Tak, je tady druhý díl povídky pro tebe, mé drahé sb:-) Užij si ho, doufám, že se ti bude líbit:-)
Anotace: inspirováno skutečnými událostmi:-)
Warning: no, nevím...tak 15+ xD

Versailles-Yuki and Masashi acting silly

20. listopadu 2011 v 19:19 | Naru nee-chan |  Versailles
Na tohle dokonalé videjko jsem natrefila u FantasyGirl imouto-chan a totálně mě dostalo xD Jako, to je na přidání se k nim, jak to udělal ten děda xD Ovšem já tohle video lohla jak jinak než z youtube xD
Btw, asi na 50% pozastavím blog. Gomen, ale v mém životě se teď dějí věci, díky kterým teď nemám moc času psát povídky atd. Tím se omlouvám, všem, kteří si objednali povídku, že zde ještě nejsou. Vážně mě to mrzí, ale pracuje se na nich. Spíš by bylo lepší, kdybyste si objednávali obrázky, jejich kreslení mi netrvá tak dlouho;-) Tím připomínám, že jejich objednávky jsou stále aktualizovány:-)

UnsraW-Oyasumi a Sakura no Namida

17. listopadu 2011 v 20:08 | Naru nee-chan |  UnsraW
Kyaa, to jsou tak dokonalé písničky! Včera jsem to poslouchala a nedalo mi to a opakovala jsem si kroky na valčík xD Chjo, taneční byly super:)


Povídka na přání pro Iwu-1. díl

16. listopadu 2011 v 22:19 | Naru nee-chan |  povídky na přání
Fuuha, konečně je tady první povídka na přání. Gomen, že to tak trvalo, ale zaprvé jsem neměla moc času a zadruhé tahle povídka ještě není hotová a má trošku složitější děj. Je docela dlouhá, tak jsem se rozhodla ji rozdělit na díly. Myslím, že by mohly být tři nebo čtyři.
Warning: v tomhle díle žádný, ale neboj Iwi, yaoi se dočkáš;-)
Anotace: nedávno se stalo pár událostí, kterýma jsem se inspirovala:-) Ty události se staly mně a teď je ze mně díky nim ten nejšťastnější člověk pod Sluncem:-) (klep, klep, klep)

Usagi-san v Sekai ichi hatsukoi! Honto desu kara!

11. listopadu 2011 v 22:38 | Naru nee-chan |  Bláboly
J...já padnu! Zešílím! Radostí! Takhle by měla vypadat všechna anime na světě! V Sekai ichi hatsukoi se objevil nový pár!


Šok! Naprostý šok!

11. listopadu 2011 v 20:47 | Naru nee-chan |  Bláboly
V prvé řadě bych se chtěla omluvit svým SB, že na ně v poslední době nemám moc času, ale je toho teď na mě dost. Zítra je cs sraz a musím si dodělat akatsuki plášť a do toho doučuju angličtinu. Takže frmol. A taky všem, kteří si objednali povídku, za to, že to trvá tak dlouho. Ale teď k tomu, co mám na srdci. Včera se totiž přihodila nečekaná a šokující věc. Sedím si tak u televize a čumím na Ordinaci v růžové zahradě a pak to přepnu na ČT2 (ano, to je fakt šokujícívěc, zvláště, když tv je můj nepřítel a tudíž se spolu radši moc nevidíme xD Ale to by náhoda nesměla být takový blbec xD). Najdu tam nějaký poořad o umění, tam chlap, co kombinuje klasické Čínské umění s evropským. A je blázen do Číny. A pendluje mezi Pekingem a Českou republikou. A reportáž se natáčí kde? V Pekingu, samozřejmě. Řeknu vám ale, že je to škoda, jak je tohle město zpustošeno průmyslem. A mám nevalné tušení, že tak je to i s valnou většinou Číny. A přitom to bývala tak krásná země. Do staré Číny bych jela okamžitě (kdysi mě Čína docela zajímala-vidíte? Předpoklad pro to, že budu otaku-už v dětství se zajímám o východní Asii xD). No, pořad skončil a já koukala na reklamy. Ukázka, že dneska večer bude na ČT2 'japonský animovaný film' Nebeští letci (či jak se to jmenuje...ale originální název po mně, pls, nechtějte), mě jakožto otaku nenechala v klidu. Říkám si ale, že to beztak bude nadabované a Bůh ví, jaký ten dabing vůbec bude (i když o tom našem dabingu není pochyb, že co se anime týče, tak zklame). Nicméně kouknu na teletext a vidím: v anglickém a japonském znění s titulky!!! No zázrak!!! U nás v televizi dávají anime a ještě v originálním znění (podle těch ukázek předpokládám, že v originále se tam něco fakt mluví anglicky). Ve 22.00 a končí to kdesi o půlnociTT. No fajn, koukala bych na to, ale zítra musím dělat ten cosplay. No, potom ten teletext vypnu a co nevidím? Hvězdičku xD A nějaké zprávy nebo co a tam informace o nějakém filmovém festivalu, kde se bude promítat film s homosexuální tematikou (devil face) xD A v souvislosti s tím povídání o SLASHI! (devil smile) Jako, byly tam jen základní informace, jako co to vůbec je atd., ale aspoň něco. Prostě: JAJ! NA DVOJCE DÁVAJÍ COSI O SLASHI! xD Ale do prdele! xD Dneska byla v Praze o tom slashi přednáška! Kurňa a jak tu naši Ostravěnku znám, tak tady něco takového bude možná tak za 1 000 000 let a jestli vůbec! I když, Kayleigh onee-chan by mohla s něčím přijít, že? xD Naši víru je třeba šířit dál xD
No, ale ta televize mi včera udělala radost xD Náhody 4ever! xD

Zase nějaké moje kresby...

8. listopadu 2011 v 17:58 | Naru nee-chan |  Mé kresby-WARNING! Nekoukat!
No jo, Sadako (alias Naru nee-chan) se nudí, protože je nachcípaná a na sobotu potřebuje být zdravá, a tak zůstala doma. A ŽERE BRUFEN! Takže (don't) enjooooooy xD
Tohle jsem měla v plánu darovat kamarádovi, ale nakonec k tomu nedošlo:

Pro Mineko Mana Sabutori a Chrissie-chan za sb:)

4. listopadu 2011 v 21:32 | Naru nee-chan |  Diplomy pro Vás
V poslední době přidávám jen samé diplomy xD Ale aspoň, že nějak to tu zaplňuju, protože jinak nevím, nevím, aktivita by hodně poklesla :( Tenhle týden jsem tu tak tak stíhala přidávat články a asi tušíte, že povídky tím pádem stávkovaly. Jako, vyřizovat si vizitku v Adře, pak sraz dobrovolníků, pak ještě vyřizování zdravotního průkazu u doktorky, doučování angličtiny (doučuju neteř), do toho škola a písemky a šílené úkoly (dobře, na to jsem se vykašlala xD), pak koně... A teď ještě šití cosplaye na zakázku a pro sebe xD Holt, být dobrovolníkem a studentem a otaku, co chodí na cosplay srazy, dá zabrat xD Ale v neděli už snad stihnu napsat nějakou povídku:) Dobře. To jsem se vykecala. Házím sem diplomy:)

Od Chrissie-chan za sb:)

4. listopadu 2011 v 21:29 | Naru nee-chan |  Diplomy pro mně
Haha! Grella a Sebbyho zbožňuju! Jůůů!!! Kdo viděl Kuroshitsuji, tak se asi ničemu nediví xD Sakra! Já chci 3. season! Ta druhá řada skončila tak inspirativně! Tam by se toho dalo vymyslet...o Cielovi-démonovi a jeho věrném komorníkovi xD
Arigatou gozaimasu! Kono shyashin wa subarashii desu:)

Pro Christine za sb

2. listopadu 2011 v 22:07 | Naru nee-chan |  Diplomy pro Vás
Tak, a tady je diplom pro tebe, Christine:-) Doufám, že se ti bude líbit:-)

Onegaishimasu:-)

Od Christine za spřátelení

2. listopadu 2011 v 22:04 | Naru nee-chan |  Diplomy pro mně
Waa!!! Tak ten je naprosto sugoii<3<3 Eloušek!!! Eloušek!!! (srdíčka v očích) Btw, Kiru nesnáším, ale LoL zbožňuju! xD Proč to je tak, že člověk, i když někoho naprosto nesnáší a nenávidí, tak páry s ním zbožňuje?

Domo:-)

(Ne)obyčejný Ryuu

1. listopadu 2011 v 22:53 | Naru nee-chan |  Originální-jednodílné
Tak je tu ta originální jednorázovka. Chtěla jsem ji sem přidat včera, ale jaksi jsem to nestihla přepsat. Gomen.
Jednou jsem prostě potřebovala dostat ven ze sebe nějaké pocity, a tak jsem vzala papír a tužku a vzniklo tohle. Povídka je tudíž inspirována skutečnými událostmi.
WARNING: takové fakt lehké 18+; zas jsem nevěděla, kdy přestat. Je to psané za stavu takového jakéhosi blues, takže nečekejte žádnou komedii.

Ano, tohle je sice obrázek z jedné z nejlepších yaoi mang (a jednoho z nejlepších shounen-ai anime) jménem Koi suru boukun, ale myslím, že vztah Morinagy a Souichiho se k téhle povídce hodí nejvíc. Zrdoj obrázku si jako zázrakem pamatuji, našla jsem ho tady:)
Btw: konečně jsem viděla Boku no Pico xD Já vím, beztak to vidělo už hodně z vás, ale prostě to tu musím napsat xDDDDDDDD To je pedofilie. Nehorázná pedofilie xDDDDD Až se z toho, nevím, proč, chlamu jak debil xDDDDDDDDDD A Pico má tak kawaii očíčka.... kyaaaaaaaaa xD
PS: Přeji příjemné počteníčko:-)