Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Říjen 2011

Oznam

30. října 2011 v 19:12 | Naru nee-chan |  O blogu
Ne, nebojte se, nečeká vás pozastavení, ani zrušení, ani třídění sb, ani žádné jiné podobné nepříjemnosti. Jen vám jdu sdělit pár informací, co se povídek a dění v mém okolí týkají. Takže, pěkně popořádku (no, ono se to řekne).
 1. V Ostravě, dne 12. 11. v 13.30 se koná cosplay sraz. Sraz je na Masarykově náměstí, pak se 15 min. čeká na opozdilce a jde se do Komenského sadů. Program teda ještě není hotový, ale jsem si jistá, že nudit se tam nebudeme:) Zapsat se můžete tady:) Doufám, že se tam s někým z vás uvidím xD
 2. Nevěra-k téhle povídce už píšu další díl. Teď mi ale stávkuje myšlení, a tak nevím, kdy bude hotový. Řekla bych ale, že jen, co dopíšu povídky na přání.
 3. Povídky na přání-tak, hotovou už mám povídku pro Yaraki a teď píšu povídku pro Lulí imouto-chan. Já vím, první si sice napsala Iwa, ale já to píšu podle toho, na čí povídku mě dřív něco kloudného napadne xD (ale neboj, Iwo, už se mi v hlavě rýsuje i něco na toho Kakashiho s Narutem;-)) Zveřejním to tu však popořadě.
 4. Předevčírem mě tak napadla jedna originální jednorázovka-je inspirována reálnými událostmi a mými pocity, které jsem prostě musela dostat ven (takže ještě ten den jsem tu povídku dopsala). Čekejte ji tu taky nějak po těch povídkách na přání nebo po té další části Nevěry. Upozorňuji ale, že je to hrozná slátanina xD Tak kritizujte, kritizujte. Nehodnoťte kladně. KRITIZUJTE. ONEGAISHIMAAAAASUUUUUU!
No, a to by bylo asi tak všechno:-) Já jdu až teď čumět na nového Naruta a pak na nějaké yaoi anime xD Chjo... mně ty fillery už tak štvou... Ale včera jsem se na fb dočetla, že tadykten byl celkem fajn a dokonce i dojemný, tak jsem zvědavá:)
Sayounara, minna-san.
Vaše Naru nee-chan

CielSebby

28. října 2011 v 20:37 | Naru nee-chan |  Trocha těch yaoi párů:-)
Můžu říct jediné: dejte mi kapesník! Hayaku!

Nevěra-pokračování 5. dílu xD

27. října 2011 v 17:43 | Naru nee-chan |  Nevěra (Naruto ff)
Tenhle díl speciálně věnuju Ilay, která píše povídku taky na pár Ita/Naru xD A nějak (ovšem nezávisle na čtení; já tenhle díl měla už dávno na papíře, jen nebyl čas ho sem hodit) se nám tam povedlo zaplést i Hinatu xD
Všem přeji příjemné počteníčko:-)
Anotace: nevím, jestli jsou v Japonsku povolané sňatky homosexuálů, ale jestli ne, tak se omlouvám za chybu xD
Btw: já vím, že je to úplně mimo mísu, ale prostě se musím pochlubit. MÁM MANGU GRAVITATION! YATTA! A MAMKA, KTERÁ ANIME, MANGU A YAOI NESNÁŠÍ, SE DO TOHO ZAČETLA! YATTA NA DRUHOU! xD
No nic, už to sem radši hodím xDPo dlouhé době...new lay xD

26. října 2011 v 22:39 | Naru nee-chan |  O blogu
Gomen. Chtěla jsem přidat další díl Nevěry, jenže jsem to kvůli novému layoutu nestihla. Na tom starém už mě štvala ta úzká stránka a já z ní měla nervy na pochodu xD Jenže ty obrázky (jak jsem to měla "rozkouskované") už jsem smazala (já debil), tak mi nezbylo nic jiného než udělat nový lay xD Ale jsem ráda, že to tak dopadlo, protože se mi KONEČNĚ POVEDLO UDĚLAT TAKOVÉ TO, JAK TAM JE TO ZÁHLAVÍ TAK USEKNUTÉ xD YATTA! A není to ani tak těžké, patlala jsem se s tím 2 hodiny xD (když něco vytvářím, tak se s tím vždycky patlám 2 hodiny, ať už kreslím nebo robím dess, a ať je to lehké nebo těžké xD).
No ale, jsem s tím nadmíru spokojena. Ještě tak v malování nalézt ten správný odstín červené do popisků (při ukládání to dělá neplechu) a bylo by to éňo ňůňo xD
No nic, já mizím. Zítra očekávejte další díl Nevěry a slibuju, že tentokrát už bude delší:-)
Oyasumi nasai, Naruto nee-chan:-)
PS: Jako vždy. Grell Sutcliff 4efer xD

Nevěra-takový úvodník k 5. dílu

24. října 2011 v 17:09 | Naru nee-chan |  Nevěra (Naruto ff)
Tohle měl být další díl, ale zjistila jsem, že je to jaksi hodně krátké:-D A mám už hodně dílů dopředu a překopávat by to byla celkem fuška:-D Ale stejně přeji příjemné počteníčko:-)

Reita-chan by me

20. října 2011 v 21:03 | Naru nee-chan |  Mé kresby-WARNING! Nekoukat!
No, mám pocit, že je to lepší než ten Kai, kterého jsem taky kreslila:-D Aspoň se Reita Reitovi podobá víc než Kai Kaiovi:-D

Chci být uke!!!

18. října 2011 v 21:29 | Naru nee-chan |  Bláboly
Tvl, asi si tu založím rubriku "Hláška týdne" (nebo dne nebo něco podobného). Poslední dobou zjišťuji, že se ve svých přátelích a příbuzných mýlím a že z úst dokážou vypustit takové voloviny, že si říkám, jestli je vůbec znám. Například moje nejlepší kamarádka Ája. Že je to praštěný magor, to jsem věděla už, když jsme se viděly poprvé (to ukazování na to světlo u hajzlu ve škole nejde zapomenout-mimochodem, byla u toho i Lulí imouto-chan, to ona za pokřiku "Světlo! Světlo!" na to světlo ukazovala xD). A že je trošinku (ale fakt opravdu úplně malinko) úchyl, to taky. Ale že je to až takový HENTAI, by mě nenapadlo ani ve snu. Holt jsem se v ní zřejmě pěkně spletla xD Následující hlod to dokazuje (radši to dám pod perex xD).

Další pokusy o kreslení

17. října 2011 v 22:10 | Naru nee-chan |  Mé kresby-WARNING! Nekoukat!
No, nuda opět udělala své. Tohle byl pokus o Sebbyho:
Btw, je tam napsaná ta nejlepší Sebbyho hláška:D "Watashi wa akumade shitsuji desu kara." (Jsem jenom nějaký komorník.)-vůbec nevím, jestli to mám dobře a vy se, prosím, neobtěžujte to kontrolovat, natož opravovat:D No, i když ono by to doslova mělo znamenat "Jsem super excelentní vrchní sluha." (Ale to o tom komorníkovi je lepší, nemyslíte? xD)

Nevěra-4. díl

16. října 2011 v 11:13 | Naru nee-chan |  Naruto-kapitolovky
Tak. Konečně jsem se dokopala k dalšímu dílu Nevěry. A jak jsem slíbila, věnuju ho Kayleigh onee-chan za to, že mi způsobila smrt Osudem?! :-D
Warning zde nebude žádný, jen krátká poznámka, že tenhle díl celý vypráví Naruto.
Přeji příjemné počteníčko:-)

Sekai ichi hatsukoi 2nd season!!!

14. října 2011 v 16:07 | Naru nee-chan |  Bláboly
Lidi, musím se vám svěřit. Já byla takový blbec:D O tom druhém seasonu jsem se dozvěděla až teď:-D Ale mám neskutečnou radost! Jako... Tohle mi udělat se Sekai ichi hatsukoi... tohle... Shungiku Nakamura je geniální člověk!!! (brečí radostí) Myslím, že na tohle čekal každý fanoušek jejich mang a anime podle nich udělaných:D A konečně jsme se dočkali!!!
Našla jsem to tady s anglickýma titulkama.
Shlédla jsem první epizodu a heeeeeej! Ritsu nezklamal s tím svým uvažováním o Takanovi:-D Jenže poznal, že s tím zřejmě nic neudělá. POZOR! NÁSLEDUJE SPOILER! Takano chce pro Onoderu uspořádat oslavu kvůli prodávání mangy, kterou editoval. Jenže všude mají zavřeno, tak nakoupí věci a pozve Ri-chana k sobě domů. Tam se Ritsu opije a na rovinu mu vyklopí všechny svoje pocity a domněnky o vztahu Takany a Yokozawy (myslí si, že ti dva spolu chodí a žárlí na Yokozawu-holt je to pitomec, no xD). Jenže my už víme, jak je to doopravdy s Takanovými city k Yokozawovi a Ri-chanovi. On prostě miluje Ritsu. A v ten večer mu to vtluče do hlavy a skončí s ním kde jinde než v posteli. Jenže co se nestane. Chudáček Ritsu si na druhý den nic nepamatuje.
Haaa! To byl tak debilní konec toho prvního dílu xD
Ale jako... Shungiku Nakamura, ani animátoři nezklamali. Takhle má vypadat dokonalé anime:-) Opening se mi líbil hned na první poslech (opět z repertoáru Shuheie Kity), kresba naprosto dokonalá (miluju ty Ritsuovy udivené výrazy a to jeho udivené "E?". Navíc, Shungiku Nakamura dokáže nakreslit tak roztomilou postavu, že to není možné-třeba Kisa Shouta je děsně roztomilý xD), o ději ani nemluvím a...a prostě, tohle je majstrštyk:-)
Hážu vám sem ten opening:-)

Nedá mi to, ale v poslední době, po přečtení článku u Yaraki to Aka se neubráním srovnávání ostatních anime s posledními díly Naruta Shippuudenu-zvláště openingu. Jako, asi už tam neměli co dávat nebo co. A hodně to pokazili. To je lepší ten nový ending, fakt. Písnička u toho openingu je...dobrá, ale na to, co tam bylo před tím, je to o hodně horší a je to takový průměr mezi písničkami. Ty předtím byly vynikající. Animace taky za moc nestojí. Nejdřív jsem se tomu smála (nevím, proč), ale pak mi přišlo uvalené, vidět Kagy, jak skáčou po pláži, Bee-sana, jak vrtí řití (i když se to k němu hodí xD) a obyvatele Konohy tančit nějaké divné choreografie... Nicméně tyhle chyby vychytává děj. Ano, ty fillery se v poslední době točí furt jen Narutovy plavby do Skryté Oblačné, ale poslední dva fillery byly celkem zábavné. Nic, už končímj. Mějte se, minna-san:-)

Jako...nosebleeding!

11. října 2011 v 15:11 | Naru nee-chan |  the GazettE
Nějaká dávka videí s j-rockery už tu chyběla. Tyhle mě naprosto zabily! Jako...já Miyaviho snad...jo. Nejdřív se s ním vyspím a pak ho...sežeru? Ne, to bych pak s ním nemohla spát. Nebo...to by chtělo grupáč s Gazeťákama i s ním...i se všemi Japonci! (dobře, už padá na zem a mlátí hlavou o stůl, aby se jí v ní rozsvítilo...mlátí však marně, jak se zdá)

Začněme však něčím, co by mohla shlédnout i děcka aneb Jak Miyaviho poslouchají i delfíni (jop, je to holt borec):
Heeeeeej, dobřeeeeeee xD

Itachi-yaoi-šílenství

7. října 2011 v 19:27 | Naru nee-chan |  Bláboly

V mobilu jsem měla kolem 700 obrázků-sícháných dokupy. To už chtělo protřídit, ne? Tak jsem si k tomu sedla a zjistila jsem, že 99,9% mi zabírá shounen-ai a yaoi a z toho mi valnou většinu zabírají páry s Itachim:-D Jo! Itachi je fakt Stará děvka (to nemám ze svojí hlavy):-D
Takže, tady máte měnší statistiku shounen-ai a yaoi párů v mém mobilu:-D
 • počet párů s Itachim: 9 (tipněte si, který je ten nej)
 • počet párů s Narutem: 8
 • počet párů s Kakashim: 5
 • počet párů se Sasukem: 4
 • počet párů s Deidarou: 3
 • počet párů s Minatem: 3 (tipněte si, který je ten nej...myslím, že to nebude těžké, v případě, že jsem úchylná na incesty:D)
 • počet párů se Saiem: 3
 • počet párů s Grellem: 2
 • počet párů se Sasorim: 2
 • počet párů s Hidanem: 2
 • počet párů s Kibou: 2
 • počet párů s Nejim: 2
 • zbytek (páry s Gaarou, Sebbym, Undertakerem, Irukou, Kakuzem, L, Madarou, Shikamarem, Orochimarem, Kabutem, Peinem, Shinem a Lightem): 1
 • clonecesty: ItaIta, SasuSasu a SasuNaruNaru:D
A tenhle je stejně nejlepší<3

Nevěra-3. díl

4. října 2011 v 15:59 | Naru nee-chan |  Nevěra (Naruto ff)
Lidi, těšte se! Mně se povedlo napsat další díl Nevěry!
Warning: 18+

Divný Uchihacest

3. října 2011 v 21:14 | Naru nee-chan |  Mé kresby-WARNING! Nekoukat!
Lidi, mně šlehne. Hlavu mám plnou nápadů na články a nevím, co zveřejnit dřív a tolik času, abych je zveřejnila všechny v jeden den, zas nemám. POMOOOOC! Jinak, jak jsem psala tu povídku pro Aisu, tak mě k tomu napadl takový obrázek, tak tady ho máte (nic moc, ale já to musela hodit na papír a po vás chci kritiku):

Btw, nic neslibuju, ale v brzké době tu čekejte další díl Nevěry:-) Už pěkně dlouho jsem tu žádný nepřidala, tak je třeba s tím něco udělat.

Zas ten šílený řetězák

2. října 2011 v 15:04 | Naru nee-chan |  ostatní
Když mně to tak baví vyplňovat:-D Obzvlášť tuhle blbost, když ty odpovědi člověka kolikrát tak zabijou:-D
Vyjmenuj své oblíbené anime, manga postavy, jak tě napadnou, nehledě na to že spolu nemají absolutně nic společného!
1. Grell Suttcliff (Kuroshitsuji)
2. Undertaker (Kuroshitsuji)
3. Sebby-chan (Kuroshitsuji)
4. Pluto (Kuroshitsuji)
5. Orochimaru (Naruto)
6. Nagato (Naruto)
7. Jiraiya (Naruto)
8. Ciel Phantomhive (Kuroshitsuji)
9. Yagami Light (Death Note)
10. Shindo Shuichi (Gravitation)
11. Usami Akihiko (Junjou Romantica)
12. Sakuma Ryuuichi (Gravitation)

Následují otázky

The Gazette-Reila & Cassis

1. října 2011 v 19:34 | Naru nee-chan |  the GazettE
Boha! Tohle jsou dokonalé písničky! A ten klip k Cassis... Reito! To se dělá, házet tam tak kawaii pohledy a zabíjet jima?:-D