Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Únos

28. března 2011 v 14:11 | Naruto nee-chan |  Naruto-jednodílné
Lidi, co mám dělat? Mně furt napadají povídky na nějaké postavy z Naruta, ale originální? Na to jaksi můj mozek zapomíná:D A navíc mně každá taková blbost napadne třeba někde pozdě večer nebo při učení a mi to nedá a musím to prostě hodit na papír:D Bože, už mi fakt hrabe...z toho Deidary:D Nějak ho teď v poslední době nemůžu dostat z hlavy:D Jinak při psaní jsem se inspirovala prvními díly Shippuudenu, kdy Akatsuki unesli Gaaru a taky u jedné povídky od Luelly-chan (k-so, zatracená Mozilla, jinak Luella je moje sb:-)). Povídka je na pár Gaara/Dei. Tak když si to přečtete, tak to bude super a když ne...no tak ne, no:D Ale WARNING: 18+ (jak jinak, že) Dílko je pod perexem:-)

Za dvěma muži a bílým ptákem běžel kluk v černé kombinéze, třemi svitky na zádech a fialově pomalovaným obličejem.
"Vraťte mi Gaaru!" křikl a únosci se zastavili. On udělal totéž. Sundal si ze zad své "hračky" a začal své loutkové představení. Položil svitky na zem a vyvolal loutky. Ty za ptáčkem vzápětí vyrazily, když vtom...
Kankuro zůstal ohromeně stát.. Sledoval jednu z těch postav, jak loutky srazila na zem svou prodlouženou páteří!
"Nerad čekám a nechávám někoho čekat," procedil mezi zuby Sasori, "Běž, Deidaro!"
Blonďatý muž s pronikavě modrým okem se jen usmál a nasedl na své umělecké dílo. Sourozenec kazekageho-sama zvládl jen nevěřícně hledět na toho hajzla, jak mizí v dáli. Tohle nečekal. Nebyl s-to ani pohnout brvou. A štvalo ho to. Věděl, že se nedá nic dělat a že musí bojovat se Sasorim. A věděl, že dříve, či později se stane něco velkého. Něco, co si nechtěl a ani nedovedl představit.
Člen Akatsuki z Kamenné vesnice letěl dlouho. Najednou se před tou podivnou trojicí začly objevovat stíny jakési budovy. Stačila jen chvíle, aby dorazili k ní. Stáli před základnou Akatsuki.
"Kde to jsem?" ozvalo se mdlým hlasem zpoza přistanuvšího létavce.
"Na místě, kde zažiješ to, co doposud ne." Gaara pomalu rozevřel oči. Spatřil nad sebou sklánějícího a usmívajícího se Deidaru. Ten ho vzápětí vyprostil ze sevření ocasu jejich jílového létajícího pomocníka a zmizel s ním v budově.
"Kam mě to neseš?" zeptal se se strachem v hlase kluk se Shukaku v těle.
"Hnn," ušklíbl se blonďatý člen Akatsuki, "nech se překvapit." Snažil se najít pokoj s postelí nebo něčím, na čem by se dalo spát.
"Hnn, tak tady to je," téměř zavýskl, když konečně našel to,co potřeboval. Otevřel dveře a pohledem narazil na lůžko s pelestí. Ta se bude hodit! Mrštil na něj Gaarou. Utvořil ve svých rukou pevná pouta a připoutal svou oběť k posteli.
"Co to děláš?" vykřikl spoutaný. Odpovědi se ale nedočkal. Místo toho se před ním začalo rýsovat Deidarovo vypracované tělo.
"Ne! Ne!" zařval. Marně. Jeho protivník se na něj vrhl. Vášnivě ho líbal. Jazykem si vydobyl přístup do Gaarových úst. Vzápětí však vykřikl bolestí. Ten bastard ho kousl!
"No ták," odtrhnul se blonďák od svého milence, "uvidíš, že se ti to bude líbit. Na mně si ještě nikdo nestěžoval. Dokonce ani Itachi ne. A že je fakt náročný," vydechl vzrušeně. Gaara se otřásl. Polilo jej horko. Ne! Co to s ním je?!
"Ne! Ne! Ne! Ne! Přestaň! Okamžitě! Slyšíš?!" rozkřičel se znovu. Naneštěstí to nezabralo. Znovu nastala spoušť v jeho ústech. Deidara se na něj nenasytně přitiskl. Nedočkavýma rukama přitom roztrhl tričko svého milence. Začal jej hladit po šíji, svalnaté hrudi a břichu. Páni, ten Gaara je víc sexy něž jem si myslel. No, byl dobrá volba, projelo Deidarovi hlavou. Polibky už jej ale nudily. Přesunul se na krk. Vsál do rtů kousek té sametové pokožky, čímž kazekagemu-sama udělal malý flíček. Alespoň na mně bude mít na pár dní památku, prošly Deidarovi hlavou ironické myšlenky.
Rukama přitom šmejdil po Gaarově nahém hrudníku. Našel jednu jeho bradavku. Začal si s ní hrát. Mnul ji. Pořádně. Pomalu, ale jistě tvrdla. Gaarovi z úst vyšel slabounký, ale vzrušený sten.
"Tak přece se ti to líbí," odtáhnul se od něj Deidara se škodolibým, ale zálibným výrazem ve tváři. Začal si nevinně pohrávat s další Gaarovou bradavkou. Kroužil kolem ní jazykem a náruživě ji sál. Gaara se jen třásl a dech se mu ještě zrychlil, když Deidara onu část jeho těla pevně zkousl. Dlaní mu přitom zajel pod kalhoty. Cítí to! Cítí, jak penis jeho milence pulzuje! Už se nemůže dočkat! Konečně to monstrum zbavuje té protivné části oblečení jménem kalhoty a spodní prádlo!
"Jsi tak krásný," zavrněl blonďák. Jazykem olízl špičku červenovláskova žaludu. Pokračoval výš přes předkožku a svalanté břicho až k jeho rtům. S touhou se k nim přisál. Jejich žaludy se přitom dotkly.
Gaara nevěděl, co to s ním je. Najednou do něj vjela taková slast, až se mu dělaly mžitky před očima. Chtíč ho naprosto ovládl. Objal Deidaru nohama kolem pasu.
"Chci, abys mě ojel! Hned teď!"
"Hm, hm, hm, hm, hmmmmm," odpověděl Deidara. Dobře tedy. Naslinil si úd. Prudce do svého milence vnikl. Začal přirážet. Tvrdě! Rychle! Oběma se z hrdla draly divoké a hlasité steny.
Deidara s výkřikem vyvrcholil do toho božského těla. Famózní, zaradoval se. S uvolněním ulehnul vedle Gaary.
"Tak ty chceš konec, jo? Sundej mi pouta. Hned. dělej!" rozkázal rudovlasý chlapec.
"To bys rád, co. Nu dobře, proč ne. Ale jak mám vědět, jestli jsi jen nekecal a neutečeš mi?"
"Jak bych mohl kecat? Ještě, když to bylo vidět," protočil panenkama kluk se Shukaku v těle.
"A...vlastně máš pravdu. Dobrá tedy," odvětil Dei a splnil přání kazekageho-sama. Znenadání se mu z úst vydral hlasitý sten, který ale okamžitě zanikl v hladovém francouzském polibku. Gaara totiž promnul v dlani jeho penis. Bylo to tak vzrušující. Cítit to. Cítit, jak mu dělá dobře! Neváhal ani minutku. Neváhal ani minutku a povalil Deidaru na záda. Prudce do něj vnikl. Prudce a rychle přirážel.
Plavovlásek nevnímal nic. Ztratil ponětí o světě a o lidech. Tedy až na jednoho člověka. Vnímal jen Gaarův napdńutý úd v sobě. Prsty zarýval do matrace postele. Oběma se z úst draly ven dravé a slastné výkřiky. Gaara vyvrcholil. Uvolněně si lehl na postel. Páni, tohle o sobě až doposud nevěděl. Vstal, oblékl se a přinesl svršky i svému milenci. Ten se taky oblékl. Gaara si lehl na postel vedle Deidary.
"Tak vidíš, že se ti to líbilo," pověděl on. Odpovědí mu byl jen úsměv. Úsměv značící spokojenost. Oba vedle sebe jen tak leželi. A zůstali tak, dokud neusnuli.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 eSmy affik:) eSmy affik:) | Web | 28. března 2011 v 19:27 | Reagovat

skvelee:D....priznavam, ze na tento par som este nic necitala....ae mozme povedat, ze ej to supeer:D

2 kyuubi-akatsuki kyuubi-akatsuki | Web | 2. dubna 2011 v 17:47 | Reagovat

ale on je dobrej en tak trochu vypadá XD

3 Luella-chan >SB< Luella-chan >SB< | Web | 8. dubna 2011 v 21:12 | Reagovat

XD...no ty vole hej!!!...já mám fakt konkurenci ty potvoro!!!...ňáááh....hele...a kerou mou že to povídkou jsi se inspirovala?!Pač jako...nepřipomíná mi to žádnou z mích slátanín.....hehehe XD....fakt skvěle!.....Wáááh tys měla začít psát už dávno jako!!!

4 Naruto nee-chan Naruto nee-chan | Web | 9. dubna 2011 v 15:13 | Reagovat

[3]: Či já vím:D Já už si to nepamatuju:D Ale dík:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama