Reklamy pište SEM!!!! Pokud to nebudete dodržovat, budou IGNOROVÁNY A MAZÁNY!!!!

UPOZORNĚNÍ PRO SILENT READERS-PROSÍM PŘEČÍST A NEIGNOROVAT!!!! :-D

!!!!Jestli chcete povídky, komentujte je. Nebaví mě psát povídky, když je pak nikdo neokomentuje!!!!

Změna pravidel pro SB

Ptejte se mě, co chcete :D Ano, i já jsem si udělala ASK! :D

!!!!NOVÝ BLOG!!!!

Být zase spolu-povídka pro eSmy za sb

18. března 2011 v 18:52 | Naruto nee-chan |  Naruto-jednodílné
Tak, je tady ta slibovaná povídka:-) Dodám k tomu jen to, že je psaná hlavně v ich-formě, ale sem tam i er-formě. Jo, a věř, je to total hard yaoi. Takže warning pro nepovolané osoby, které jsou mladší 18 let:D
Naruto sedí na židli, hlavu v dlaních. Z jeho blankytně modrých očí padají slzy velké očí padají slzy velké jako hrách. Krůpěje zdrcujícího žalu svírajícího jeho srdce. Myslí mu probíhají vzpomínky.
Itachi! Ty hajzle! Jak jsi nám to mohl udělat! Oddělit nás od sebe! Způsobit její vchod mezi mně a Sasukeho! Já se pomstím! Zabiju tě! Tak jako ty jsi zabil jeho! Neboj. O to se postarám!
Držím v ruce naši společnou fotku. Jedinou pamárku na tebe. Objímáme se na ní kolem ramen. Jsme tam tak šťastní! Tvé radostí rozzářené oči hledí do mých. Tvůj roztomilý úsměv. Tvé hebké tělo. Vzpomínáš, Sasuke, na ten den? Oslavovali jsme naše první výročí. Koupil jsi mi růži. Já růže zbožňuji. Poděkoval jsem ti za ni vášnivým, vzrašujícím a dlouhým polibkem. Ach, Sasuke! Líbáš tak úžasně! Když tvé rty ochutnávají ty mé, šílím! Byli jsme tak vzrušení. Ach, jak já to miluju, když mě svými drobnými prsty šimráš ve vlasech. Nebo třeba když se přitiskneš na mou hruď a já můžu hladit tvé černočerné kadeře. Ty jen zavřeš oči, usmíváš se a užíváš si to.

Itachi! Ty nemáš srdce! Ty bezcitné zvíře! Co ti Sasuke udělal? Doháníš mě k šílenství! Uvažuje blonďáček. V ruce stále svírá onu fotku. Tvář jeho milence teď kropí kulaté slzy. Skleněné smutné kuličky.
To snad není pravda. Nevěřím tomu. Všechno, co jsme prožili... Ne. Člověk by nedokázal rozdělit pár, kterému bylo souzeno milovat se po celý život. Ne. To by dokázal jen naprostý magor. V tom případě jsem bláznem i já. Kvůli tobě, Itachi Uchiho!
Pamatuji si na den, kdy jsme se poprvé potkali, černovlásku. Nevím, jak ty, ale mně se rozbušilo srdce jen, co jsme se poprvé spatřili. Div, že mi nevyskočilo z hrudi. Hned jsem věděl, že budeš můj! I když ses nechoval zrovna pěkně. Byl jsi arogantní a namyšlený. Žils jen pro pomstu. Jenže láska dělá lidi jinými. Roky jsem po tobě toužil. Až ses změnil a také ses do mně zamiloval.
Pamatuješ si na naše první rande? Byl jsi tak nervózní. Ale mně to připadalo rozkošné. Schůzku jsme měli u tebe doma. Pak jsme šli ven za vesnici. Stmívalo se a my leželi těsně vedle sebe v trávě mezi padajícími kapkami rosy. Jen tak jsme pozorovali hvězdy.
Najednou ses mi podíval do očí. Hluboce a s touhou. Nesměle jsi vzal můj spodní ret do svých. Tak stydlivých, ale sladkých a něžných. Spojili jsme se v jemném a zvědavém motýlím polibku. Mé oči se zavřely a já začal dělat totéž. Tys zakrátko přidal jazyk. Šimral jsem tě prsty ve tvých sametových vlasech a mé tělo se jen zachvělo touhou, když ses mně letmo dotýkal na šíji, ramenou a zádech. Přitiskli jsme se k sobě ještě víc. Jazyky si hrály. Nedočkavě zkoumaly každičkou dutinu našich úst. Líbali jsme se, ani nevím, jak dlouho.
"Miluji tě, Naruto-kun," vydechl jdi.
"Já tebe taky,"odvětil jsem, hladíce tě po zádech. Slyšet pak už nebylo nic. Jen tvůj vlhký dech dopadající na mou tvář.
Neodolal jsem. Naše rty se opět spojily v jeden celek. Opět vášnivý a hladový polibek. Opět jazyky. Opět jejich hra. Opět se tiskneme k sobě. Alabastrovýma dlaněma mě zkoumáš pod mým tričkem mé boky a záda. Jen se chvěji touhou a náruživě tě hladím po hrudníku.
Ach, lásko! Já to nevydržím! Chci za tebou! Pláče zdrceně kluk s blonďatými vlasy a očima modrýma jako nebe.
Taky se mi vybavilo naše poprvé. Mám pro to jen jedno slovo: famózní! Sešli jsme se u mně doma. Já udělal ramen a tobě moc chutnal. Byl jsem rád. Vždycky mně potěší, když udělám jídlo, které druhým chutná. Obzvlášť tobě. Potom nás zlákalo naše oblíbené místo za vesnicí. Opět naše záda pocítila příjemně chladnou trávu. Leželi jsme tak do té doby, než se začalo stmívat. Leželi jsme beze slova, jen naše ruce se držely.
Naklonil jsem se nad tebe. Podíval jsem se ti do tvých nádherných očí. Očí černých jako uhel. Očí, které ve mně vzbuzují pocit, který se ani nedá popsat slovy. Lehce jsi pootevřel rty. Já je políbil. Zakrátko jsem pocítil i vzrušující chuť tvého jazyka. Hladový polibek.
Nedočkavě jsi mi svlékl mikinu i tričko. Tvé sametové ruce! Jejich nenechavé prstíky mi přejíždějí po celém těle. Zkoumají tvar mých zád, boků, hrudě, i břicha. Vjedou i pod kalhoty. Ostýchavě kloužou po mém přirození a cítí, jak krásně jsem vzrušený. Přivádějí mně k šílenství!
Okamžitě tě zbavuji trička. Dotýkaje se tvého těla, zkousnu ti ušní lalůček. Vydechneš vzrušením. Hm, tak citlivé místo, jo? Chvíli si s ním hraju. Slyšet je jen náš dech.
Dostávám se na hrudník. Jazyk zanechává vlhkou stopu na hedvábné pokožce tvého božského těla. Začíná hříčka s tvou bradavkou. Náruživě ji saji, olizuji a jemně koušu. Ty jen zakloníš hlavu a z úst jdou slabounké steny značící slast, kterou prožíváš. Pěvně hněteš má ramena. Chci tě! Celého! Teď hned!
Rty se přesouvají níž a níž. Dlaněma přitom hladím tvou zadnici, tvé boky a bříško. chvěješ se touhou. Ty a v mých rukou. Zdáš se být tak křehký!
Tvé alabastrové ruce si odepnou kalhoty. Užuž tě z nich chci osvobodit a vzít tvůj úd do úst, když vtom...
"Počkej, Naru."
"Copak? Jsi si nejistý? To je v pohodě," odvětím a jsem odhodlán pokračovat.
"Ne, ale chci udělat tohle," řekneš a natočíš se tak, že máš hlavu pod mým penisem. Tvé aksamitové ruce mně vzápětí obnaží úplně.
Nechám tě, abys do svých trů pohltil mé přirození.
"SA-SU-KE!" vyjeknu. Pomalu mi olizuješ špičku žaludu. Saješ. Koušeš! S výkřikem vyvrcholím do tvých úst. Vše spokojeně spolykáš a vůbec ti nevadí, že já tvůj úd nechávám tak. Naopak. Nenechavýma rukama mě hladíš po zadečku. Ach, Sasuke! Zasuneš ukazováček do mně a mezi tím mám svůj penis opět ve tvých ústech. Prstem jemně kroužíš v mém otvoru. Přidáváš další. Další! Otevírám ústa. Z mého hrdla vycházejí dravé výkřiky a já se svíjím v křečích. Teprve až, když opět spolykáš můj výron, zkámku dalšího bouřlivého orgasmu, lehnu si na záda a ty do mně prudce vnikneš. Přirážíš. Rychle a silně. Ach, lásko! To je přesně ono! Samou slastí se třeseme! Skoro nevědomky zarývám nehty do země. trhám ten zelený porost zdobený drobnýma kapičkama rosy. Cože? Rosy? Musela spadnout teď. Otevřu oči. Podívám se na tebe, Sasuke. Sakra! Rosa pokropila i naše těla a ty...tvá kůže potřísněná krůpějemi té průhledné tekutiny je zatraceně sexy!
S výkřikem do mně vyvrcholíš. Uvolněně si lehneš na zem. Ne. Tohle není konec. Teď přebírám já vládu nad tvým tělem! Špičkou jazyka přejedu po tvém těle. Od žaludu přes břicho k hrudi. Hm, rosa je osvěžující. Nic se ale nedokáže vyrovnat chuti tvých polibků. Hladově se přisaju ke tvým rtům. Pak je ale opustím a opět ochutnám rosu na tvých prsou. Zkousnu tvou bradavku. Přitom ti ale rukou kloužu po tvém údu, až se konečně dostanu ke konečníku. Cítím, jak krásně jsi vzrušený. Tak jako tys to cítil u mně. Zasunu prst do análu. Zakroužím v něm. Přidám další prstík. Další! Chci tě pořádně připravit. Líbám přitom každičkou část tvého těla. Nemůžu se tě nabažit. Zuby svírám každičký centimetr tvé hedvábné a vlhké kůže. Zakrátko do tebe proniknu. Přirážím.
"NA-RU-TO!" vyjde ti mezi divokými a hlasitými steny z hrdla.
Křeče. Vyvrcholím. Do tak sexy kluka. S uvolněním se od sebe oddělíme.
"Sasuke-kun, byl jsi úžasný," chválím tě.
"Arigatou, Naruto-kun. Ty taky," usměješ se a políbíš mně.
Spokojeně se přitulíš k mým prsům. Jen tak se oba šimráme ve vlasech a usmíváme se. Užíváme si tu romantickou chvíli, dokud neusneme.
Naruto se zhroutil na zem. Nevydržel to. Vykašle se na pomstu. Chce být už jen se Sasukem. Navždycky. Na pravé noze nahmatal pouzdro na kunaie. Jeden vytáhl. Jeden vytáhl a s bolestí si ho bodl do břicha. Z rány okamžitě vytryskl proud rudé krve. Kluk s kyuubi v těle chvíli jen tak ležel na zemi a se slzami v očích vzpomínal na další krásné chvíle prožité se svým miláčkem. Najednou se mu zatmělo před očima. Upadl do bezvědomí. Dlouho bloudil v té černočerné tmě. Když najednou se před ním objevilo světlo. Světlo a v něm obrys jakési postavy blížící se k němu.
"Dža, Naruto-kun. Pojď se mnou," povídala osoba a chytla jej za ruku. Odváděla jej neznámo kam. Naruto nic neříkal. Nebál se. Jen plakal. Plakal štěstím. Byl zase se svou láskou.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 eSmy affik:) eSmy affik:) | Web | 18. března 2011 v 19:11 | Reagovat

aaa to bolo uplne uzasne.... velmi sa mi to pacilo...hlavne to, ze az do konca som netusila, ako to skonci:D...a to je dobre..takze velmi velmi velmi dakujeem:D:D

2 Hagumi-chan Hagumi-chan | Web | 25. července 2011 v 15:15 | Reagovat

To je tak smutná, ale hlavně krásná povídka.Vážně povedla se ti :)) <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama